Створити "мозковий центр" для подолання економічних викликів пропонує компанія CSM

19 березня, 13:03
Створити "мозковий центр" для подолання економічних викликів пропонує компанія CSM - фото 1

Через коронавирус і карантин неминуче знижується активність бізнесу і сповільнюється виробництво в усьому світі. Однак у великих економік більше інструментів для подолання наслідків кризи, ніж у України.

Рінат Ахметов на зустрічі представників великого бізнесу з Президентом запропонував створити штаб з економічного здоров'я України. Його фінансування на себе можуть взяти великі компанії, а західні експерти — поділитися досвідом.

«Зараз багато говорять про рецесію глобальної економіки і, швидше за все, можливу нову світову фінансову кризу. Тому що коли, образно кажучи, у них (в світі) — кашель, у нас — запалення легенів. Для того, щоб цьому протистояти, ми повинні ухвалювати швидкі й ефективні рішення. А для того, щоб ухвалювати такі рішення я пропоную створити "мозковий центр" при Президентові України, до якого мають увійти кращі українські та міжнародні уми.
Основними завданнями такого Центру має стати ухвалення консолідованих, збалансованих рішень, які допоможуть вистояти абсолютно всім галузям нашої економіки і промисловості.
Я впевнений, що західні експерти можуть поділитися з нами вже накопиченим досвідом, а вітчизняні аналітики та менеджери зможуть швидко й ефективно адаптувати його під українські реалії. Ми, SCM, готові також делегувати в цей Центр своїх кращих аналітиків і менеджерів.
Думаю, великий бізнес готовий оплатити роботу такого центру», — сказав Рінат Ахметов.

Нагадаємо, напередодні власники найбільших українських компаній зустрілися з Володимиром Зеленським. Обговорили — чим великий бізнес може допомогти державі в боротьбі з поширенням коронавирусу. Домовилися про закупівлю великих партій тестів, медичного обладнання, захисних засобів. Ринат Ахметов зазначив: його Фонд першим приєднався до надання допомоги і передав державним лікарням необхідні засоби захисту та сучасне медичне обладнання.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: