Створимо комфорт у наших дворах разом! — Загід Краснов

05 серпня, 19:39
Створимо комфорт у наших дворах разом! — Загід Краснов - фото 1

До міської толоки долучилися місцеві жителі, а також представники партії "Громадська сила".

Послуги із благоустрою й комфорт. У дворах — доглянуті зони відпочинку, дитячі майданчики і прибудинкова територія. Жителі цих багатоповерхівок Дніпра прагнуть наводити для себе порядок. Тому виходять на суботники.

Масштабна толока у всьому місті — постійна ініціатива "Громадської сили". І дорослі, і діти беруться за пензлі, валики, лопати, граблі та молотки. А "Громадська сила" організовує, допомагає, забезпечує всім необхідним і працює разом із жителями.

«Люди прагнуть благоустрою. По всьому місту допомагає в цьому партія "Громадська сила" і Загід Краснов», — ділиться голова ОСББ в Амур-Нижньодніпровському районі Тетяна Лисецька.

У дворах встановлюють лавки, косять траву, фарбують і оновлюють майданчики.

«Зробити красу, навести порядок, щоб наші діти раділи», — каже житель АНД району Кирило.
«У нас дуже багато матусь із колясками, ось щоб вони могли присісти, посидіти, погуляти з дітьми», — ділиться Олена, жителька АНД району.
«Наш двір дуже перетворюється, є де вийти з дітками погуляти. Все це допомагає нам створювати "Громадська сила", дуже вдячні», — додає ще одна місцева жителька.
«Для нас дуже важливий благоустрій наших дворів, спасибі, що є такі люди, яким це небайдуже», — каже жителька Новокодацького району Яна.

Жителі виходять на суботник сім'ями. Діти привчаються до роботи.

«У дуже багатьох дворах нашого міста "Громадська сила" встановила на свої власні кошти дитячі майданчики, спортивні містечка. Дуже багато ми зробили з благоустрою», — розповідає Катерина Збарска, депутат від "Громадської сили".

Загід Краснов каже, що жителі міста приєднуються і створюють для себе комфортний простір.

«Багато що залежить від нас самих теж. Ми самі можемо наш двір зробити таким, щоб око радувало. Для цього просто потрібно нам об'єднатися. І разом вийти щось зробити для свого будинку, для свого міста, для свого двору», — повідомляє лідер "Громадської сили" Загід Краснов.


Ініціативу дніпрян потрібно підтримувати, — впевнений лідер "Громадської сили". І робить він це за свій рахунок.

«Ми готові завжди підтримати всі хороші починання, всі, що направлені на благоустрій, на розвиток нашого міста, на створення. "Громадська сила" готова завжди підтримувати всі добрі починання наших містян», — продовжує Загід Краснов.

 

Поділитися: