Ставши мером, я знижу комунальні тарифи у Дніпрі вдвічі, — Загід Краснов

13 жовтня, 19:42
Передвиборна агітація
Ставши мером, я знижу комунальні тарифи у Дніпрі вдвічі, — Загід Краснов - фото 1

Тарифи — надвисокі, а послуги — неякісні. За останні 5 років вартість води, квартплати та вивозу сміття у Дніпрі зросла у кілька разів, — скаржаться жителі.

При цьому стан комунікацій, ліфтів та під'їздів у багатоповерхівках міста — жахливий. Особливо у віддалених районах Дніпра. За що вони платять — люди не розуміють. І обурюються.

«Якщо газ ще якось можна потягнути, але вода дорожча за газ — це взагалі нічим не пояснювано. Загалом усе дуже сильно здорожчало», — говорить жителька Дніпра Євгенія.
«Десяте число, комунальні сплачені, всім до останньої копійки, ну пробачте, а на хлібчик — уже як доведеться. Я думаю, що зараз страждає багато хто від того, що тарифи пыднялися», — каже жителька Дніпра Любов.
«У мене пенсія — дві тисячі, ну як можна прожити на них? Заплати за газ, за воду — і все», — заявляє житель Дніпра Олег.

Реформа ЖКГ у Дніпрі — лише на папері. Системних змін немає, людям живеться все важче. І це — відповідальність міської влади, а саме результат тотальної корупції з боку чиновників, — каже Загід Краснов. Ситуацію треба негайно міняти, — упевнений політик.

«Тарифи на комунальні послуги встановлює міська влада. За каденцію чинного мера у Дніпрі тарифи на комуналку зросли у 3 рази. На квартплату, на вивіз сміття, на воду. При цьому Дніпро — один із двох обласних центрів України, де немає гарячої води. Здорожчало також опалення. Так не має бути. Хіба у людей стало у 3 рази більше грошей у сімейному бюджеті? Ні, їх просто грабують», — говорить кандидат на посаду мера Дніпра, лідер "Громадської сили" Загід Краснов.

Тарифи реально знизити, а життя людей — покращити! Загід Краснов іде у мери і запевняє: знає як, і зможе це зробити!

«Коли я стану мером, зменшу тарифи у Дніпрі мінімум удвічі. По-перше, я знищу корупційну складову при проведенні ремонтів. По-друге, здійсню повну модернізацію усіх систем. "Громадська сила" має великий досвід виконання робіт у сфері ЖКГ. Ми реалізуємо справжню реформу комунального господарства у Дніпрі», — говорить кандидат на посаду мера Дніпра, лідер "Громадської сили" Загід Краснов.

Понад 13 років Загід Краснов із власного фонду допомагає відновлювати житловий фонд Дніпра і покращувати якість життя містян.

Та вирішити питання системно і змінити ситуацію з тарифами можна лише будучи коло керма мегаполіса, а не в опозиції, — переконаний політик.

Поділитися: