Стан поранених у стрілянині: Жанна Шарова прийшла до тями, інші – стабільні

Стан поранених у стрілянині: Жанна Шарова прийшла до тями, інші – стабільні - фото 1

22-річна Жанна Шарова, яка постраждала вчора від стрільця в Дніпрі, прийшла до тями в реанімації. Інші поранені – стабільні.

Військовослужбовиця Жанна Шарова прийшла до тями в реанімації.Стан дівчини був найтяжчим. Нападник тричі вистрілив у неї впритул. Найважчим є поранення черевної порожнини, вона втратила багато крові. Дівчині видалили пошкоджений кишечник і перелили 4 літри крові. На неї чекає ще як мінімум дві операції, кажуть медики. Адже куля потрапила в живіт і вийшла через поперечний хребець.

Інші поранені внаслідок стрілянини у Дніпрі живі та стабільні. Медики обережні з прогнозами, проте за добу є підстави для оптимізму. Одного зняли з апарату ШВЛ, ще двох перевели до відділення.

Усіх небайдужих просять здати кров для поранених.

Нагадаємо, що 27 січня 20-річний солдат Рябчук Артемій Юрійович 2001 року народження почав стріляти по товаришах по службі. Після чого втік зі зброєю. Його оголосили у розшук. О 9:30 хлопця затримали у Підгородному.

Унаслідок цього 5 осіб загинули, а ще 5 отримали поранення. Під час надання медичної допомоги померла військовослужбовець НГУ, яка також отримала вогнепальні поранення.

Четверо з поранених наразі перебувають у лікарні імені Мечникова, один — у 16-й ​​лікарні, у відділенні відновлювальної хірургії та реабілітації кисті.

Нацгвардія бере на себе всі похоронні витрати та сім'ї кожного загиблого буде виплачено компенсацію у розмірі 1 млн 800 грн. Сьогодні тим, хто перебуває у лікарні, буде передана матеріальна допомога.

Також керівництво полку, в якому служив дніпровський стрілець, усунули від обов'язків, а саме:

  1. командира полку;
  2. начальника штабу полку;
  3. заступника командира полку по роботі з особовим складом.

ДБР порушило справу за трьома статтями:

  • ст. 115 (вбивство)
  • ст. 408 (дезертирство)
  • ст. 410 (викрадення та присвоєння зброї та боєприпасів)

Слідчі ДБР перевіряють психічний стан стрільця та мотиви.

Реклама

Реклама