07.10.2020, 09:05
Спортсмени із Дніпропетровщини на чемпіонаті з рукопашного бою вибороли 40 нагород - фото 1

Нашу область на першості представляли 37 спортсменів.

У Києві завершився чемпіонат України з рукопашного бою серед дорослих і юніорів. Спортсмени із Дніпропетровської області заробили на першості 40 нагород. Про це повідомили у пресслужбі облдержадміністрації.

Так, нашу область у столиці представляли 37 спортсменів. У першості юніори завоювали три золоті, одну срібну та чотири бронзові індивідуальні медалі. Дорослі спортсмени — сім золотих, три срібні та 12 бронзових індивідуальних нагород.

«Київ приймав 20-й ювілейний чемпіонат України. Змагалися спортсмени-рукопашники майже зі всіх областей нашої держави. Учасники від Дніпропетровщини вправно розправлялися із суперниками. В результаті маємо аж 40 нагород. Із них 30 медалей в особистому заліку і 5 командних кубків», — зазначив начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Раніше ми писали, що збірна України з футболу прилетіла до Парижа, однак матч проти Франції під загрозою зриву.