Спортсмени з Дніпра стали призерами чемпіонату України з легкої атлетики

31 січня, 14:17
Спортсмени з Дніпра стали призерами чемпіонату України з легкої атлетики - фото 1

Який з 27 до 29 січня проходив у Сумах.

У змаганні взяли участь 18 вихованців комунального позашкільного навчального закладу "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №3" Дніпровської міської ради.

Єлизавета Кобелєва посіла друге місце в бігові на 800 метрів та бігові на 2 кілометри з перешкодами. Володимир Коваленко отримав срібло в бігові на 800 метрів. Сергій Помазан узяв срібло у штовханні ядра. Назар Степанов завоював бронзу в біовіг на 60 метрів з бар’єрами. Дар’я Мітеніна посіла третє місце у змаганні з потрійного стрибку. А Роман Родін отримав бронзу у стрибках з жердиною.
Також КПНЗ "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №3" ДМР стала першою в рейтингу серед спортивних шкіл країни за очками.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Ярослава Магучіх виграла "золото" на міжнародних змаганнях в Німеччині. Вона змогла стрибнути на висоту в 1 метр 98 сантиметрів.