Спорт

На чемпіонаті з легкої атлетики в Туреччині спортсмени Дніпропетровщини завоювали 4 медалі - фото 1
4 медалі та особистий рекорд. Такий результат легкоатлетів із Дніпропетровщини на чемпіонаті в Туреччині. Вони змагалися у складі національної збірної, — повідомив начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.
23 лютого, 12:34
Скоро весна — час худнути і готувати себе до нового пляжного сезону - фото 1
Скоро весна — час худнути і готувати себе до нового пляжного сезону
За тиждень — уже весна. Тож саме час готуватися до нового пляжного сезону. Традиційно наприкінці лютого жінки шукають дієти, а чоловіки записуються до спортзалів. Що ж обрати: виснажливі тренування, обмеження в їжі або ж можна обійтися й без цього?
22 лютого, 21:00
У Кам'янському змагалися тхеквондисти: пройшов чемпіонат Дніпропетровської області - фото 1
19–21 лютого на базі ДЮСШ № 4 Кам'янського відбувся обласний чемпіонат із тхеквондо серед усіх вікових груп.
22 лютого, 19:00
Дізнайся, які спортивні заходи пройдуть у Дніпрі 27 та 28 лютого - фото 1
Дізнайся, які спортивні заходи пройдуть у Дніпрі 27 та 28 лютого
У Дніпрі пройдуть командний Кубок міста з тхеквондо ВТФ та міський чемпіонат з настільного тенісу серед кадетів 2006 року народження.
21 лютого, 13:01
ФК "Шахтар" упевнено стартував у Лізі Європи: "гірники" перемогли з рахунком 0:2
У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи "Шахтар" (Донецьк) на виїзді зустрічався з "Маккабі" (Тель-Авів).
19 лютого, 14:39
У своєму першому в 2021 році єврокубковому матчі "Динамо" зіграло внічию з "Брюгге"
18 лютого футболісти київського "Динамо" на своєму полі грали з "Брюгге". Матч завершився з рахунком 1: 1.
19 лютого, 12:38
Аміран Соселія, фото: Фейсбук Сергія Аллахвердяна - фото 1
У Дніпрі помер легендарний директор "Метеора"
Аміран Дзікаєвіч Соселія помер 15 лютого.
16 лютого, 08:43
14 лютого: дізнайся, які відомі та історичні особистості народилися цього дня - фото 1
14 лютого: дізнайся, які відомі та історичні особистості народилися цього дня
Сьогодні ми розглянемо трьох осіб з XIX - XX століть.
14 лютого, 10:15
Роббі Вільямс - фото 1
13 лютого: дізнайся, які відомі люди народилися цього дня
Сьогодні ми розглянемо трьох осіб з XX століття.
13 лютого, 10:15
У Сумах легкоатлети з Дніпропетровщини взяли 9 медалей на чемпіонаті України - фото 1
У Сумах легкоатлети з Дніпропетровщини взяли 9 медалей на чемпіонаті України
Спортсмени та спортсменки з Дніпропетровської області здобули по 3 медалі всіх ґатунків.
12 лютого, 16:35
Шпажист із Дніпра Богдан Нікішин здобув золоту медаль на турнірі в Києві - фото 1
Шпажист із Дніпра Богдан Нікішин здобув золоту медаль на турнірі в Києві
Богдан Нікішин переміг на Турнірі найсильніших фехтувальників країни — це один з етапів Кубка України.
11 лютого, 17:05
Із 2 до 4 березня у Дніпрі пройде Кубок України — турнір із художньої гімнастики - фото 1
Кубок України у Дніпрі. Із 2 до 4 березня у нас пройде Всеукраїнський турнір із художньої гімнастики. 250 найкращих спортсменок зберуть у Палаці спорту “Олімпійські резерви”.
09 лютого, 19:27
7 лютого: дізнайся, які історичні та відомі особистості народилися цього дня - фото 1
7 лютого: дізнайся, які історичні та відомі особистості народилися цього дня
Сьогодні ми розглянемо трьох чоловік з XIX - XX століть.
07 лютого, 10:15