Спорт

У стартовому матчі Ліги чемпіонів Шахтар переміг Генк з рахунком 2:1
Учора пройшов стартовий матч Ліги чемпіонів Генк — Шахтар, у якому українська команда здобула перемогу.
04 серпня, 07:43
Сьому медаль Україні на Олімпіаді принесла борчиня одним забійним прийомом
Досвідчена українська борчиня Алла Черкасова виграла сутичку за бронзову медаль на Олімпійських іграх-2020 у чемпіонки ОІ-2016 японки Сара Досе.
03 серпня, 15:36
sport.ua - фото 1
Український борець Парвіз Насібов увійшов до фіналу Олімпійських ігор-2020
Борець греко-римського стилю Парвіз Насібов увішов до фіналу Олімпіади, отримавши перемогу над представником Єгипту Ахмедом Ель-Саєдом.
03 серпня, 14:13
Новомосковський боксер став бронзовим призером чемпіонату України
У суботу в Харкові пройшов Чемпіонат України з боксу, на якому спортсмен з Новомосковська завоював "бронзу".
03 серпня, 10:32
Форвард збірної України з футболу Роман Яремчук перейшов до португальської "Бенфіки" - фото 1
Наступний рік із "орлами": форвард збірної України Роман Яремчук перейшов до "Бенфіки".
02 серпня, 18:54
Дніпрянин Михайло Кохан вийшов до фінальної частини Олімпійських змагань з метання молота - фото 1
Україна може розраховувати на Олімпійську медаль у метанні молоту — до фіналу змагань вийшов спортсмен із Дніпра Михайло Кохан.
02 серпня, 17:24
Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко йде зі своєї посади
Сьогодні, 1 серпня, завершився контракт головного тренера збірної України з футболу Андрія Шевченка з Українською асоціацією футболу.
01 серпня, 16:24
Плавець Михайло Романчук приніс Україні перше срібло на Олімпіаді в Токіо
Плавець Михайло Романчук посів друге місце в запливі на 1500 метрів і завоював для України перше срібло на Олімпіаді-2020.
01 серпня, 11:11
Еліна Світоліна завоювала "бронзову" медаль на Олимпиаді-2020 у Токіо - фото 1
Еліна Світоліна завоювала "бронзову" медаль на Олимпиаді-2020 у Токіо
Перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла представницю Казахстану Єлену Рибакіну у матчі за "бронзову" медаль Олімпійських ігор у Токіо.
31 липня, 15:30
З Олімпіади зняли трьох українських спортсменів - фото 1
З Олімпіади зняли трьох українських спортсменів
Через порушення пункту 15 антидопінгових правил з Олімпіади зняли трьох українських спортсменів
29 липня, 11:26
Український боксер Олександр Хижняк вийшов до 1/4 фіналу Олімпіади-2020
У 1/8 Хижняк переміг японця Юіто Морівакі і вийшов до 1/4 фіналу олімпіади в Токіо.
29 липня, 08:30
Українська тенісистка Світоліна дізналася ім'я суперниці на півфінал олімпіади
Українська тенісистка Еліна Світоліна у півфінальному матчі на олімпіаді в Токіо зіграє з представницею Чехії Маркетою Вондроушовою.
28 липня, 10:04
Скріншот: UA:Перший - фото 1
Український спортсмен Михайло Романчук побив олімпійський рекорд у Токіо
Два українці потрапили у фінал змагання з плавання. Один з них побив олімпійський рекорд.
27 липня, 17:42