Спорт

"Дніпро-1" переміг "Ворсклу" - фото 1
Футбольна команда "Дніпро-1" на виїзді перемогла полтавську "Ворсклу"
Спортивний клуб "Дніпро-1" піднявся на восьму сходинку турнірної таблиці, перемігши на виїзді суперників із Полтави.
15 березня, 15:31
Спортсменка з Дніпра стала переможницею міжнародного турніру з тхеквондо
Турнір проходив у Стамбулі (Туреччина). За підсумками 5 поєдинків Марія Думіна здобула перемогу в змаганнях.
15 березня, 14:49
Спортсмени Дніпра привезли з Чемпіонату України з черлідингу 26 медалей
Чемпіонат проходив у Запоріжжі. Спортсмени привезли золоті, срібні та бронзові медалі.
12 березня, 13:21
Водне поло - фото 1
У Дніпрі стартував чемпіонат із водного поло
У Дніпрі стартував перший тур чемпіонату України з водного поло. Учасниками стали чоловіки та юніори. У першій грі турніру на воді зійшлися команди з Дніпра та Львова.
11 березня, 13:50
Дніпровські спортсмени привезли медалі з Чемпіонату України зі стрибків на батуті
Чемпіонат проходив в Харкові. 68 спортсменів змагалися за програмою майстрів спорту України.
10 березня, 08:26
На фото: Ярослава Магучіх - фото 1
Відкинула хвилювання та отримувала задоволення від стрибків, — Ярослава Магучіх
Дніпрянка Ярослава Магучіх виборола «золото» на Чемпіонаті Європи зі стрибків у висоту. Про те, як готувалася та змогла приборкати емоції. А ще про найближчі плани спортсменки – далі.
09 березня, 18:04
Кубок України з баскетболу – в Кам'янському: переможниці поділилися емоціями - фото 1
Кубок України з баскетболу – в Кам'янському: переможниці поділилися емоціями
Жіноча команда «Прометей» з Кам'янського завоювала Кубок України з баскетболу. У фіналі наші спортсменки перемогли бердянську «Чайку».
09 березня, 16:14
Спортивний челендж Фонду Ріната Ахметова "Тренуйся з нами" підбиває підсумки - фото 1
Спортивний челендж Фонду Ріната Ахметова "Тренуйся з нами" підбиває підсумки
З 8 лютого до 1 березня на сторінках Фонду Ріната Ахметова у соцмережах Facebook та Instagram проходив спортивний челендж "Тренуйся з нами".
03 березня, 12:59
Перший відбір на олімпійські ігри з художньої гімнастики стартував у Дніпрі - фото 1
Перший відбір на олімпійські ігри з художньої гімнастики стартував у Дніпрі
В Кубку України беруть участь 250 найсильніших спортсменок із 15 обласних центрів. Змагання тривають два дні. Хто покаже кращі результати — поїде на кубок світу. І лише дві фіналістки матимуть змогу брати участь в Олімпійських іграх із художньої гімнастики в Юджині.
02 березня, 19:13
Волейболістки з Кам'янського завоювали Кубок України
Вперше в історії спортсменки Дніпропетровщини завоювали Кубок України з волейболу. Нагороду отримала команда каменського спортклубу «Прометей».
01 березня, 15:29
28 лютого: дізнайся, які відомі та історичні особистості народилися цього дня - фото 1
28 лютого: дізнайся, які відомі та історичні особистості народилися цього дня
Сьогодні ми розглянемо шість чоловік з XX століття.
28 лютого, 09:30
"Шахтар" і "Динамо" перемогли суперників і вийшли до 1/8 Ліги Європи
У матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи "Шахтар" (Донецьк) приймав "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль), а футболісти "Динамо" (Київ) на виїзді грали з "Брюгге" (Брюгге, Бельгія).
26 лютого, 11:13