Спорт

Ярослава Магучіх виборола "золото" на міжнародних змаганнях у Словаччині - фото 1
Ярослава Магучіх виборола "золото" на міжнародних змаганнях у Словаччині
Кращий результат юної легкоатлетки цього разу — 1,96 метри.
18 лютого, 15:48
Легкоатлет Дніпропетровщини поїде на Олімпіаду 2020 - фото 1
Легкоатлет Дніпропетровщини поїде на Олімпіаду 2020
19-річний спортсмен з нашої області отримав ліцензію на Олімпійські ігри 2020.
18 лютого, 11:55
Спортсмени з Дніпропетровщини здобули 19 медалей на чемпіонаті з плавання - фото 1
Спортсмени з Дніпропетровщини здобули 19 медалей на чемпіонаті з плавання
Чемпіонат України з плавання проходив у Харкові. У ньому брали участь більше 350 спортсменів з 22 областей.
13 лютого, 13:54
Спортсмени з Дніпра посіли призові місця в чемпіонаті України зі стрільби - фото 1
Спортсмени з Дніпра посіли призові місця в чемпіонаті України зі стрільби
У Львові завершився 1-й командний чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед спортсменів 18-ти років і молодше.
13 лютого, 12:18
Дніпрянка здобула два "срібла" на чемпіонаті України зі стокліткових шашок - фото 1
Дніпрянка здобула два "срібла" на чемпіонаті України зі стокліткових шашок
Змагання проходили серед молоді в місті Івано-Франківськ.
10 лютого, 14:13
Дніпрянин здобув бронзу на Кубку світу з фехтування на шпагах - фото 1
Дніпрянин здобув бронзу на Кубку світу з фехтування на шпагах
Спортсмен із нашого міста Богдан Нікішин виграв бронзу на Кубку світу з фехтування на шпагах, який проходив у Ванкувері.
10 лютого, 14:08
У Дніпрі пройде Відкритий чемпіонат України з водного поло серед юнаків - фото 1
У Дніпрі пройде Відкритий чемпіонат України з водного поло серед юнаків
Змагання відбуватимуться 12–16 лютого у Палаці спорту ДНУ імені Олеся Гончара, що на вулиці Казакова 24А.
10 лютого, 10:38
СК "Дніпро-1" вирушив на другі збори - фото 1
СК "Дніпро-1" вирушив на другі збори
6 лютого гравці і тренери спортивного клубу "Дніпро-1" знову вирушили до Туреччини, де пройдуть другі збори.
07 лютого, 10:25
Спортсменку з Дніпропетровщини нагородили орденом княгині Ольги - фото 1
Спортсменку з Дніпропетровщини нагородили орденом княгині Ольги
Державними нагородами були відзначені спортсмени національної збірної, які представляли Україну на Дефлімпійських іграх минулого року. Серед лауреатів — шахістка з нашого регіону Інга Руденко.
06 лютого, 10:49
БК "Кривий Ріг" обмінявся перемогами з командою із Сум - фото 1
БК "Кривий Ріг" обмінявся перемогами з командою із Сум
Криворізький клуб розділив очки з "СумДУ", здобувши одну перемогу в двох матчах.
05 лютого, 13:23
Дніпровська легкоатлетка Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд - фото 1
Дніпровська легкоатлетка Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд
Зробила вона це на змаганнях, які пройшли 31 січня в німецькому Карлсруе.
04 лютого, 11:06
Дніпряни показали високі результати на чемпіонаті з веслування на ергометрах - фото 1
Дніпряни показали високі результати на чемпіонаті з веслування на ергометрах
Чемпіонат України з веслування на ергометрах проходив у Києві з 29 до 31 лютого.
04 лютого, 10:37
Дніпрянин виграв "срібло" на Кубку Європи з дзюдо - фото 1
Дніпрянин виграв "срібло" на Кубку Європи з дзюдо
У неділю, 2 лютого, в Болгарії завершився чоловічий Відкритий Континентальний Кубок Європи з дзюдо.
03 лютого, 14:15