Спорт

41 медаль приїде до Дніпропетровщини з Дефлімпійських ігор
Вперше в історії Україна стала чемпіоном на Дефлімпійських іграх.
16 травня, 12:00
Сьогодні о 21:45 збірна України по футболу зіграє проти «Боруссії» з Менхенгладбаху
УАФ повідомила про офіційний товариський поєдинок збірної України.
11 травня, 20:45
Національна збірна України представила нову форму для товариських матчів. Фото: Андрій Павелко - фото 1
Національна збірна України представила нову форму для товариських матчів
Збірна України показала нову форму для товариських матчів у рамках підготовки до плей-офф відбору на чемпіонат світу-2022.
10 травня, 13:30
Українці виграли 8 медалей у четвертий день літньої Дефлімпіади
Міністерство молоді та спорту України повідомило про підсумки чергового дня XXIV літньої Дефлімпіади та нагороди, які завоювала наша національна збірна.
06 травня, 14:40
Бадмінтоніст з Дніпра завоював "бронзу" на міжнародному турнірі у Швеції - фото 1
Бадмінтоніст з Дніпра завоював "бронзу" на міжнародному турнірі у Швеції
Українські бадмінтоністи здобули декілька бронзових нагород на молодіжному турнірі FORZA Stockholm Junior 2022. Одним з призерів став дніпрянин Микита Єрьоменко.
05 травня, 15:40
Спортсмени Дніпропетровщини вибороли 18 медалей на Дефлімпійських іграх у Бразилії
На ХХIV Дефлімпійських іграх у Бразилії спортсмени Дніпропетровщини вибороли 18 нагород. Найбільше золотих медалей – 9, срібних – 3, бронзових – 6. Чемпіонами та призерами стали каратисти, дзюдоїсти, плавці.
05 травня, 14:00
Андрій Шевченко повернеться на футбольне поле у якості гравця заради України - фото 1
Андрій Шевченко повернеться на футбольне поле у якості гравця заради України
Екс-гравець та тренер національної збірної України та екс-гравець "Динамо Київ", "Мілану" та "Челсі" прийме участь у благодійному мачті у якості гравця на підтримку України.
04 травня, 15:10
Оголосили дати матчів збірної України з футболу у плей-офф за вихід на ЧС-2022
Союз європейських футбольних асоціацій визначився з датамии матчів збірної України з футболу у плей-офф за вихід на Чемпіонат Світу-2022.
14 квітня, 18:40
Чемпіонат світу по футболу: результати жеребкування - фото 1
Чемпіонат світу по футболу: результати жеребкування
Українська збірна з футболу дізналася про можливих суперників.
01 квітня, 20:48
Дніпровський бадмінтоніст Данило Боснюк завоював третє місце у турнірі «Polish Open 2022» - фото 1
Бадмінтоніст Данило Боснюк із Дніпра завоював «бронзу» у Польщі
27 березня, 19:00
Дніпрянка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту
Дніпровська спортсменка Ярослава Магучіх виборола золоту медаль на Чемпіонаті світу зі стрибків у висоту. Змагання проходили у Сербії.
19 березня, 17:01
CAS залишив у силі бан російської збірної та російських футбольних клубів - фото 1
CAS залишив у силі бан російської збірної та російських футбольних клубів
Сьогодні, 18 лютого, Спортивний арбітражний суд (CAS) відхилив клопотання РФС на допуск до міжнародних турнірів російських футбольних клубів та збірних.
18 березня, 18:07
Українці завоювали сім медалей у перший день Паралімпіади-2022 - фото 1
Українці завоювали сім медалей у перший день Паралімпіади-2022
Спортсмени з інвалідністю з України виграли сім медалей у парабіатлоні. Три з них – золоті.
05 березня, 12:44