Спорт

У Кривому Розі стартував веломарафон "Залізна сотня" - фото 1
У Кривому Розі стартував веломарафон "Залізна сотня"
400 відважних учасників подолають дистанцію в 100 км по найнебезпечнішим і складним ділянках міста.
Сьогодні, 15:00
Максим Крипак - фото 1
Володимир Зеленський нагородив паралімпійця Максима Кріпака званням Герой України
10-разовий чемпіон Паралімпійських ігор Максим Кріпак отримав почесне звання під час зустрічі з президентом.
Вчора, 15:36
Лига Конференций - фото 1
"Зоря" програла свій перший матч у Лізі Конференцій
Учора, 16 вересня, відбулися перші матчі нового європейського футбольного клубного турніру – Ліги Конференцій.
Вчора, 10:40
Єлизавета Губарєва виборола срібну медаль на Кубку світу - фото 1
17-річна гімнастка з Дніпра виборола срібну медаль на Кубку світу
Єлизавета Губарева завоювала срібну нагороду на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, який проходив у Туреччині.
16 вересня, 19:24
У Дніпрі пройшов Чемпіонат України серед молоді з дзюдо - фото 1
У Дніпрі пройшов Чемпіонат України серед молоді з дзюдо
15-16 вересня у Дніпрі в новому спорткомплексі "Олімпійські резерви" проходив чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років.
16 вересня, 17:49
"Дніпро-1" готується до матчу проти "Вереса" - фото 1
"Дніпро-1" готується до матчу проти "Вереса"
Анонс матчів 8 туру Української Прем'єр-ліги.
16 вересня, 16:15
Руханка з Анастасією Коженковою - фото 1
У Дніпрі провели "Олімпійську" руханку
Олімпійська чемпіонка з академічного веслування Анастасія Коженкова провела руханку у дніпровському "активному парку".
16 вересня, 14:53
Ліга чемпіонів: "Шахтар" програв "Шерифу" - фото 1
Ліга чемпіонів: "Шахтар" програв "Шерифу"
Результати українських клубів і їх суперників в І турі групового етапу Ліги чемпіонів.
16 вересня, 10:03
В гостях у "Шерифа": сьогодні Шахтар стартує в груповому етапі Ліги чемпіонів - фото 1
В гостях у "Шерифа": сьогодні Шахтар стартує в груповому етапі Ліги чемпіонів
Анонс гостьового поєдинку донецького "Шахтаря" проти молдавського "Шерифа".
15 вересня, 17:43
Ліга Чемпіонів: "Динамо Київ" зіграло внічию з "Бенфікою" - фото 1
Ліга Чемпіонів: "Динамо Київ" зіграло внічию з "Бенфікою"
Результати українських клубів і їх суперників в 1 турі групового етапу Ліги Чемпіонів.
15 вересня, 10:21
Дніпрянка виборола "бронзу" у Діамантовій лізі - фото 1
Дніпрянка виборола "бронзу" у Діамантовій лізі
У фіналі Діамантової ліги бронзову медаль виграла легкоатлетка Ганна Рижикова. Дніпрянка пробігла 400 метрів з бар’єрами за 53 цілих і 7 сотих секунди.
13 вересня, 20:24
Вже скоро: в якій формі "Динамо Київ" і "Шахтар" підходять до Ліги Чемпіонів? - фото 1
Вже скоро: в якій формі "Динамо Київ" і "Шахтар" підходять до Ліги Чемпіонів?
Про поточний стан справ українських клубів, а також його конкурентів по групі в Лізі Чемпіонів.
13 вересня, 20:16
Україна вилетіла з Чемпіонату Європи з баскетболу 3х3 - фото 1
Україна вилетіла з Чемпіонату Європи з баскетболу 3х3
Чоловіча та жіноча збірні України з баскетболу 3х3 програли свої поєдинки в 1/4 в рамках турніру Євробаскет-2021.
13 вересня, 14:18