Працівники агрегатного заводу підтримають Бориса Філатова в другому турі

12.11.2020, 19:32
Передвиборча агітація
Працівники агрегатного заводу підтримають Бориса Філатова в другому турі - фото 1

Розвивається та кращає — за останні 5 років Дніпро дуже змінився, кажуть співробітники Дніпропетровського агрегатного заводу.

«Відремонтовано дуже багато доріг, у тому числі внутрішньоквартальних. Відремонтовані ліфти у будинках. І це відчули на собі наші працівники. Легше стало діставатися роботи — відкриті нові тролейбусні маршрути. Працівники спокійні за своїх дітей, тому що за останній час у школах відремонтовано багато їдалень, організовано хороше харчування. Піклується місто і про ветеранів. Реалізується багато проєктів з озеленення і підтримки людей старшого покоління. Для нас це дуже важливо, тому що на заводі — велика ветеранська організація. І люди із вдячністю відгукуються про ці проєкти. Місто стає комфортнішим для жителів. І в цьому велика заслуга Бориса Філатова. У другому турі я голосуватиму за нього», - ділиться Олена П’яних, голова профспілки Дніпропетровського агрегатного заводу.


Не забуває Борис Філатов і про агрегатний завод. Допомагає вирішувати проблеми, кажуть працівники.

«Він ніколи не відмахується, якщо у нас виникають якісь прохання, проблеми. Він буває на заводі. І взагалі відкрита людина. Будемо разом працювати. Дуже дякую Борису Філатову, він — молодець. Я і моя родина голосуватимемо за нього», - розповідає Валерій Бобко, голова правління Дніпропетровського агрегатного заводу.

У колективі заводу кажуть, своїм містом пишаються, а роботою чинного мера задоволені. Тому, додають, у другому турі віддадуть свої голоси за Бориса Філатова.

Реклама