Співробітники "Дніпропетровськгазу" висадили ялинки в центрі Магдалинівки

Співробітники "Дніпропетровськгазу" висадили ялинки в центрі Магдалинівки - фото 1

Олександр працює в газовому господарстві інспектором. Сьогодні спробував себе в ролі садівника. У центрі Магдалинівки повинні з'явитися 11 ялинок.

«Залишиться після нас якась пам'ять. Нашим дітям, нашим онукам. І людина буде йти і побачить ці красиві насадження. І скаже спасибі тим людям, які тут працювали. Зробили для нас щось хороше», — каже інспектор АТ "Дніпропетровськгаз" Олександр Касьяненко.


Працівники Акціонерного Товариства "Дніпропетровськгаз" ялинки придбали ще в минулому році. Вони стояли в горщиках в центрах обслуговування клієнтів під час новорічних свят. Тепер — ними прикрашають центральну площу.

«"Дніпропетровськгаз" — соціально відповідальна компанія, яка відповідає не тільки за забезпечення безперебійного газопостачання та безпеки. Але і піклується про екологію нашого регіону. Ці ялинки будуть в подальшому прикрасою нашого селища і дадуть можливість нашим жителям Магдалинівки відпочивати», — говорить провідний інженер Магдалинівської ділянки АТ "Дніпропетровськгаз" Руслан Русин.


Місце висадки ялинок вибрали не випадково. Незабаром тут буде зона відпочинку.

«Такі акції продовжуватимемо. І ми знаходимо нормальним співпрацю з "Дніпропетровськгазом". І не тільки в об'єктах благоустрою, а й в принципі в інших соціальних проєктах з цією компанією», — говорить голава Магдалинівської районної ради Володимир Дробітько.


Оцінили ялинки і жителі селища.

«Це дуже похвально, дуже добре. Я тільки за те, щоб наше селище прикрашали. Тим більше, що хвойні рослини — це ті рослини, які очищають повітря. Дуже приємно, що газова служба останнім часом змінюється на краще», — каже жителька Магдалинівки Юлія Підварченко.

Элина Калиниченко

Хотите получать оперативные и важные новости? Подписывайтесь на наши каналы в Telegram и Youtube, страницы в Instagram, Facebook и Twitter. А также вступайте в нашу группу на Facebook: там вы имеете возможность размещать собственные новости.

Реклама