Співпраця міста та центральної влади допоможе вирішити проблеми Дніпра, — Борис Філатов

Фото: Міська рада Дніпра - фото 1
Фото: Міська рада Дніпра

Сьогодні, 27 травня, у Дніпрі проходить інвестиційний форум "UkraineInvest Talks: Dnipro", в якому взяли участь представники центральної влади та очільник Дніпра Борис Філатов.

Цикл великих інвестиційних форумів, що заплановані в країні, стартував саме з Дніпра. Міський голова прокоментував захід та відзначив конструктивну співпрацю місцевої та центральної влади.

«Вдячний Президенту України, прем’єр-міністрові, керівництву Офісу Президента, депутатському корпусу, що все це організовано в Дніпрі. І саме ми задали високий стандарт подібних заходів. Це важливо для міста, яке має великі амбіції та хоче бути лідером місцевого самоврядування», — прокоментував міжнародну інвестиційну конференцію Борис Філатов.

Реклама

За його словами, подія стала знаковою та продемонструвала новий рівень довіри та побудови відносин центральної влади та місцевого самоврядування. Також, на думку Філатова, нині можна говорити про стабілізацію та конструктивність відносин з державними органами влади та облдержадміністрацією.

Прикладом цього є низка проєктів, як у межах "Великого будівництва", так і у співфінансуванні реконструкцій об’єктів комунальної власності.

«Під час тривалої наради з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та заступником керівника Офісу Президента Кирилом Тимошенком ми обговорили як і деякі проблемні питання, так і перспективні проєкти. Переконаний, що їм буде надано новий імпульс», — зазначив мер Дніпра.

Зі свого боку Денис Шмигаль заявив, що нині саме Дніпро, який називають лідером за фінансовою привабливістю, зосереджує в собі більшість інвестицій регіону.

«Тому саме тут ми почали розмову з інвесторами про розвиток залучення інвестицій в Україну. Робоча поїздка передбачає відвідування, зокрема, медичних закладів», — повідомив Прем’єр-міністр України.

Після форуму Денис Шмигаль та Борис Філатов відвідали міську клінічну лікарню швидкої допомоги. Серед ключових об’єктів також залишається Дніпровський аеропорт.

«Обіцяємо, що протягом двох з половиною місяців усі містяни побачать активізацію будівництва злітно-посадкової смуги. Це дасть поштовх для інвестора почати активні роботи з будівництва термінала», — наголосив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

 

Реклама