Сovid-статистика на Дніпропетровщині стрімко зростає

Сovid-статистика на Дніпропетровщині стрімко зростає - фото 1

Щодня на Дніпропетровщині фіксують майже 1000 нових випадків на день.

Знову майже тисяча нових випадків на день: Сovid-статистика стрімко зростає. Лікарні знову поповнюються пацієнтами. За останній тиждень захворюваність зросла на 96 відсотків, звітують медики.

«Рівень госпіталізації та завантаженність ліжок з киснем не перевищують індикаторні показники, але відмічається тенденція до збільшення таких показників рівня захворюванності, як індикатор рівня захворюванності. За останні 7 днів в області зареєстровано 2631 випадок, проти 3040 випадків за попередні 7 днів. Показник захворюванності склав 82,9 на 100 000 населення», — зазначає Денис Кисельов, завідувач відділу обласного лабораторного центру.

Медики кажуть: такі данні говорять про те, що в Україні — черговий спалах епідемії. Поки що усі епідіндикатори дозволяють нам залишатися у "жовтій" зоні. Але фахівці не виключають: з такими темпами вже невдовзі ми перейдемо до "помаранчевої" і навіть "червоної".

Нагадаємо, раніше ми писали що американські вчені заявили: канабіс блокує COVID-19. Згідно з результатами дослідів, які проводили у університеті штату Орегон, кислоти, які містяться у коноплях, блокують взаємодію вірусу-рецептора з клітинами людини. Ці канабіноїдні кислоти у великій кількості містяться в коноплі та в багатьох екстрактах коноплі. Це не наркотичні речовини, і вони не містять психоактивних інгредієнтів марихуани, тому безпечні для людей. І наше дослідження показало, що вони були однаково ефективними проти усіх варіантів SARS-CoV-2, зокрема "Дельта" та "Омікрон".

Реклама

Інга Лучкіна
Інга Лучкіна Кореспондентка, шеф-редакторка програми "Деталі.Підсумки". Досвід роботи у журналістиці — 11 років. На 34 телеканалі працюю 8 років. Улюблені теми: медицина, комунальні питання, діти.

Реклама