Сьогодні відзначають найромантичніше свято року — День святого Валентина

Найромантичніший день року відзначає сьогодні весь світ. Свято закоханих. Ми купуємо валентинки, цукерки, квіти. Робимо усілякі приємності для другої половинки.

Романтика — романтикою. А інтим — також важлива складова стосунків. Тема, про яку соромляться говорити вголос.

Реклама

«Це бутики пікантних іграшок для дорослих. Оскільки коханню всі віки покорні, до нас ходять усі», — говорить співвласниця мережі магазинів для дорослих Марія Козар.

Завдяки таким штучкам, — кажуть фахівці, — можна додати перчинки у стосунки. Та головне — сексуальна освіта нашої молоді. Експерти запевняють: що більше саме діти знатимуть про правильний секс, то менше у молоді буде випадків небажаної вагітності та інфекційних захворювань.

«Треба починати ще змалечку. Саме батьки повинні виховувати і приділяти цій тематиці певний час», — каже тренерка з сексуальної освіти Ірина Кобзева.
«Якщо людина не має доступу до адекватної сексуальної освіти, до засобів контрацепції, звичайно рівень захворювань буде підвищуватись», — зазначає сексологиня Анна Збаранська.

Кажуть: любов дає сили жити та перемагати. Нехай у кожного це почуття буде справжнім, взаємним та обов’язково з перчинкою. Кохайте та будьте коханими!

Реклама