Сьогодні відбудеться позачергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБНС

21 травня, 13:28
Сьогодні відбудеться позачергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБНС - фото 1

На нього винесуть проєкт рішення про запуск у Дніпропетровській області громадського транспорту.

Про це повідомив голова облради Святослав Олійник. Також він виклав декілька позицій із документу, який буде обговорюватись та голосуватися: 1) “Рекомендувати органам місцевого самоврядування відновити з 22 травня роботу громадського транспорту”; 2) “Відновити користування громадським транспортом на загальних умовах, без використання спецперепусток”; 3) “Обов’язковою умовою є використання засобів безпеки (масок, респіраторів, тощо) та дезінфекція салонів; 4) “Використання транспорту в межах кількості місць для сидіння”.

Нові пом’якшення карантинних заходів проводяться в межах "адаптивного карантину", який буде діяти на території України з 22 травня до 22 червня. Послаблення протиепідемічних заходів здійснюється в областях, які відповідають таким критеріям, як: середня кількість випадків захворювання складає менше, ніж 12 осіб на 100 тисяч населення; завантаженість ліжок у лікарнях становить менше 50%.
За даними влади, нині Дніпропетровщина відповідає цим критеріям.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що за добу на Дніпропетровщині додалося сім нових випадків зараження коронавірусом. Кількість хворих в області збільшилася до 856 осіб.

Також через епідемію коронавірусу у Дніпрі не проведуть вручення атестатів і останні дзвінки. Директорам шкіл довелося підлаштовуватися під обставини, що склалися.

А ще з 22 травня у Кривому Розі скасовуються пропускні і безкоштовні перевезення у транспорті. Відповідне рішення сьогодні ухвалили в міськвиконкомі.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Источник: Дніпропетровська обласна рада
Поділитися: