Сьогодні в Україні вшановують пам’ять жертв Голокосту

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять жертв Голокосту - фото 1

81 рік тому сталося масове винищення євреїв нацистами. У часи Другої світової війни було вбито більш ніж 6 млн людей.

З них знущались, спалювали у крематоріях, а їх дітей холоднокровно вбивали. Сьогодні в Україні вшановують пам’ять жертв Голокосту. 81 рік тому сталося масове винищення євреїв нацистами. У часи Другої світової війни було вбито більш ніж 6 млн людей.

«Українцям дуже відомі біль і страждання, тому що ми самі пережили власний геноцид, і нам зрозумілі біль і страждання єврейського народу, як і інших народів, які переживали подібні трагічні події, тому це наш такий акт вшанування цих людей, пам’яті цих людей», — зазначає Валентина Рибалка, начальник відділу міського КЗ "Музей спротиву Голодомору".

У Дніпрі до Дня пам’яті жертв Голокосту провели безкоштовну екскурсію.

«Саме сьогодні ми вирішили пустити екскурсію безкоштовну. Зібрали лише 20 осіб оскільки карантинні обмеження ще існують, у нас у резерві залишається 40 осіб», — розповіла Ольга Стасенко, начальниця міського туристично-інформаційного центру.

Вона проходила по шести локаціях, які пов’язані із першими та найбільшими розстрілами євреїв. Біля ЦУМу, по проспекту Яворницького та вулиці Грушевського, парку імені Богдана Хмельницького та Писаржевського. А ще біля пам’ятника жертвам розстрілів мирних нацистами.

Реклама

Реклама