Сьогодні в Україні відновили пасажирські залізничні перевезення

01.06.2020, 18:01
Сьогодні в Україні відновили пасажирські залізничні перевезення - фото 1

Квитки на потяги продають онлайн та у касах.

У перший день роботи через Дніпро проїде 4 потяги. Як дотримуються вимог безпеки на вокзалі та у вагонах, розкаже кореспондент 34 телеканалу.

На вході — антисептики та контроль температури. У залі — вологе прибирання. Так нині працює Центральний залізничний вокзал. До кожного купе продають лише по два квитки, а ось в “Інтерсіті” пасажирів розсаджують у шаховому порядку. У перший день людей біля кас небагато. Вони не лише купують, але і здають квитки.

«У нас дитячий колектив повинен був на фестиваль до Києва їхати, а все скасувалося і ми здавали ось цілий список. 60 осіб, туди і назад. Людей-то не багато, зайшли, поміряли температуру. Звичайно, за звичкою всі відразу біжать, але людина кожного зупиняє», — сказала Ольга.


Контроль і біля кожного вагону. Перевіряють не лише квитки. Також стежать, аби пасажири одягали маски.

«Я замовляла квиток онлайн і було попередження, що з собою повинні бути документи і засоби захисту, але я і так ношу завжди з собою рукавички, маски. Антисептик у кишені, кожні 2 години я обробляю руки і міняю маски. У мене їх 4 змінні, завжди з собою ношу», — каже Анна, що поїхала до Запоріжжя.


Поручні та підлогу у вагонах обробляють щогодини. Каву і чай більше не пропонують, а ось антисептики є у кожній вбиральні.

«Всі в масках, якось незвично. Туалет працював нормально, заїхали швидко, з комфортом і не запізнювалися. Їжу не пропонували, сказали, що не можна і поки нічого не працює. Карантин — зрозуміло ж», — ділиться Павло, що приїхав із Житомира.


В Україні запустили 42 потяги. Придбати квитки можна за 90 днів до відправлення, а не за 45, як це було раніше.

«Ми очікуємо 42. Із них 10 “Інтерсіті”, 32 дальнього сполучення. Ми вже продали 21 тисячу квитків. Та з них 97 відсотків через Інтернет», — розповідає т. в. о. голови ПрАТ "Укрзалізниця" Іван Юрик.


Нині залізничне сполучення запрацювало лише у шести областях. В інших регіонах потяги пускатимуть після дозволу з боку уряду та місцевих комісій ТЕБНС.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: