Сьогодні Україна святкує професійний День телебачення

Сьогодні Україна святкує професійний День телебачення - фото 1

Наша команда із задоволенням покаже, що таке – ТБ.

Наші журналісти підготували незвичний матеріал.

«На годиннику восьма ранку, а ми вже готові працювати. Взагалі-то час — не перешкода. Якщо треба, то треба і о 12-й ночі, і о 6-й ранку», — поділилася кореспондентка "Деталей" Ольга Михайлова.


Відеооператор Євген Шпак розповів, що потрібно для зйомки:

— Нам потрібно підготувати акумулятори, перевірити флешки, а тепер потрібно зібрати ще й себе.


А продюсерка "Деталей" Наталія Лоба додала:

— В курсі подій, бути в гущі подій. Орієнтуватися швидко: як організувати зйомку, які запитання поставити спікеру. Ну і, звичайно ж, як допомогти нашим телеглядачам.


Шеф-редакторка "Деталей" Олена Кузьменко розповіла про режим роботи:

— У телебаченні немає вихідних. Тому що ти можеш відпочивати вдома, але ось трапляється якась аварія, або новина, яку потрібно терміново показати. І все — журналісти готові виїхати відразу ж. Ти слідкуєш за новинами постійно. Де б ти не був.


Ведуча програми інтерв’ю "Грані" Аріна Асилгараева поділилась деталями своєї роботи:

— Дуже багато людей. Коли приходять сюди, вони також нервують. Незважаючи на те, що я також нервую, — я їх заспокоюю, налаштовую.


Монтажер Валерій Галушка розповів про особливості своєї справи:

— З усього цього різноманітного відео, тут може бути і півгодини, і більше, нам потрібно вибрати найбільш удалі плани.


Візажистка Селена Северіна розповіла від чого, на її думку, залежить вдалість кадру:

— 50% вдалого кадру залежить, зокрема, і від зовнішнього вигляду ведучого. Ми наводимо красу, приводимо дівчаток до ладу. І це підвищує не тільки якість кадру, але ще і настрій ведучого. А від цього залежить ще 50% кращого кадру.


Ведуча "Деталей" Лейла Аббасова поділилась тонкощами підготовки до ефіру:

— Підготовка до ефіру — це не лише тексти, вичитка, редагування. А це й підготовка свого мовного апарату до роботи в ефірі.


Режисерка монтажу Марія Лазаренко описала свою частину роботи:

— Це серце всіх наших випусків, наших записів і програм. Це мозок, центр усього, що відбувається. Необхідно вивчити всю панель приладів. Знати, що натискати, коли і як.


А директорка департаменту інформаційного мовлення 34 телеканалу Наталія Магда підбила підсумки, описавши телебачення як професію:

— Телебачення — це раз і на все життя. Справжні телевізійники знають, що, одного разу “потрапивши в тєлєк”, як ми говоримо на своєму професійному сленгу, — ти більше не можеш без цієї професії. Це коли ти не приходиш на роботу і не йдеш з роботи. Робота — вона завжди з тобою. Це не робота, це справа життя, якою ти живеш.

Реклама