Наша команда із задоволенням покаже, що таке – ТБ.
Наші журналісти підготували незвичний матеріал.
«На годиннику восьма ранку, а ми вже готові працювати. Взагалі-то час — не перешкода. Якщо треба, то треба і о 12-й ночі, і о 6-й ранку», — поділилася кореспондентка "Деталей" Ольга Михайлова.
Відеооператор Євген Шпак розповів, що потрібно для зйомки:
— Нам потрібно підготувати акумулятори, перевірити флешки, а тепер потрібно зібрати ще й себе.
А продюсерка "Деталей" Наталія Лоба додала:
— В курсі подій, бути в гущі подій. Орієнтуватися швидко: як організувати зйомку, які запитання поставити спікеру. Ну і, звичайно ж, як допомогти нашим телеглядачам.
Шеф-редакторка "Деталей" Олена Кузьменко розповіла про режим роботи:
— У телебаченні немає вихідних. Тому що ти можеш відпочивати вдома, але ось трапляється якась аварія, або новина, яку потрібно терміново показати. І все — журналісти готові виїхати відразу ж. Ти слідкуєш за новинами постійно. Де б ти не був.
Ведуча програми інтерв’ю "Грані" Аріна Асилгараева поділилась деталями своєї роботи:
— Дуже багато людей. Коли приходять сюди, вони також нервують. Незважаючи на те, що я також нервую, — я їх заспокоюю, налаштовую.
Монтажер Валерій Галушка розповів про особливості своєї справи:
— З усього цього різноманітного відео, тут може бути і півгодини, і більше, нам потрібно вибрати найбільш удалі плани.
Візажистка Селена Северіна розповіла від чого, на її думку, залежить вдалість кадру:
— 50% вдалого кадру залежить, зокрема, і від зовнішнього вигляду ведучого. Ми наводимо красу, приводимо дівчаток до ладу. І це підвищує не тільки якість кадру, але ще і настрій ведучого. А від цього залежить ще 50% кращого кадру.
Ведуча "Деталей" Лейла Аббасова поділилась тонкощами підготовки до ефіру:
— Підготовка до ефіру — це не лише тексти, вичитка, редагування. А це й підготовка свого мовного апарату до роботи в ефірі.
Режисерка монтажу Марія Лазаренко описала свою частину роботи:
— Це серце всіх наших випусків, наших записів і програм. Це мозок, центр усього, що відбувається. Необхідно вивчити всю панель приладів. Знати, що натискати, коли і як.
А директорка департаменту інформаційного мовлення 34 телеканалу Наталія Магда підбила підсумки, описавши телебачення як професію:
— Телебачення — це раз і на все життя. Справжні телевізійники знають, що, одного разу “потрапивши в тєлєк”, як ми говоримо на своєму професійному сленгу, — ти більше не можеш без цієї професії. Це коли ти не приходиш на роботу і не йдеш з роботи. Робота — вона завжди з тобою. Це не робота, це справа життя, якою ти живеш.
Хочете отримувати оперативні і важливі новини?
Підписуйтеся на наші канали і сторінки у соцмережах і приєднуйтеся до групи у
Facebook
: там у вас є можливість розміщувати особисті новини