Сьогодні у Києві відкрили виставку знищеної техніки окупантів

Сьогодні у Києві відкрили виставку знищеної техніки окупантів - фото 1

Очільники відомств зустрілися сьогодні, 28 травня, на Михайлівській площі у Києві. Там встановили воєнне обладнання, яке окупанти використовували у війні проти України. Міністр внутрішніх справ України розповів, що ідея створити виставку з’явилася завдяки суспільному інтересу українців.

«Ми проїжджаємо дуже часто по Київській області і бачимо наскільки багато людей зупинялося біля розбитої техніки, наскільки це викликає великий інтерес, як в Україні, так і за межами країни», - зазначив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Більшість техніки, що представлена на виставці, привезли саме з передмістя столиці. Її використовували росіяни під час Битви за Київ. Усі експонати потрощені і спалені, а це свідчить про те, що українські захисники гідно дають відсіч ворогу. Проте це не лише відзнака героїзму та мужності бійців, зазначив Міністр оборони Олексій Резніков.

«Це нагадування нам усім, що війна, її гаряча фаза ще триває. І зараз складні бої на Донеччині та Харківщині» - заявив Олексій Резніков.

На заході також була присутня заступниця Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко, яка поділилася планами. У подальшому схожі виставки організовуватимуть не лише в інших українських містах, а й за кордоном.

Реклама

Реклама

Реклама