Сьогодні пройшла перша з початку війни сесія Дніпропетровської обласної ради, — Лукашук

ФОТО: Facebook - фото 1
ФОТО: Facebook

Сьогодні, 13 травня, у онлайн-форматі відбулася перша сесії ДОР з початку повномасштабного російського воєнного вторгнення.

Сьогодні, 13 травня, пройшла перша сесія Дніпропетровської обласної ради з початку війни. Про її підсумки повідомив голова ДОР Микола Лукашук.

Які рішення прийняли депутати облради:

1) Першочергово засудили збройну агресію рф проти України та підтримали територіальну цілісність і незалежність України. Звернення направлять до Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

2) Виділили кошти на фінансування територіальної оборони, медицини, комунальних підприємств.

3) Ухвалили рішення про заснування почесної відзнаки Дніпропетровської обласної ради – нагрудного знаку "Оборона. Єдність. Перемога". Орденом будуть нагороджуватись військові, волонтери та всі громадяни, які боронять Україну, протистоять збройній агресії рф і наближують перемогу України.

«Раніше ми говорили про консолідовану роботу депутатського корпусу в обласній раді. А від початку війни ми стали єдиними механізмом, який працює на перемогу України. 112 депутатів на пленарному засіданні сесії обласної ради — яскравий тому показник.

Разом з депутатським корпусом та обласною військовою адміністрацією і її очільником Валентином Резніченком працюємо задля Дніпропетровщини та всієї держави.

Слава Україні!» — написав Микола Лукашук.
Сьогодні пройшла перша з початку війни сесія Дніпропетровської обласної ради, — Лукашук - фото 221502

ФОТО: Facebook

Раніше ми писали про ситуацію у містах Дніпропетровщини станом на 13 травня.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама