Сьогодні проходять засідання 4 підгруп мінської ТКГ

Сьогодні проходять засідання 4 підгруп мінської ТКГ - фото 1

Про це повідомила українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі по врегулюванню російсько-української війни на Донбасі на своїй сторінці у Facebook.

Першими свої засідання мали провести політична та гуманітарна підгрупа. На гуманітарній підгрупі планувалось обговорити забезпечення пересування громадян України через контрольні пункти в’їзду-виїзду, обмін взаємно утримуваними особами та опрацювати заходи у сфері пошуку зниклих безвісти людей.

На політичній підгрупі мали обговорити «План дій» голови української делегації Леоніда Кравчука (який містить пропозицію про повне припинення бойових дій і демілітаризацію окупованих територій Донбасу на початку наступного року, аби створити всі необхідні умови для проведення там місцевих виборів 31 березня 2021 року). Також о 14:00 розпочались засідання економічної підгрупи та Підгрупи мінської ТГК з безпекових питань.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Донбасі за 5 листопада зафіксовано 11 порушень режиму припинення вогню. Збройні формування Російської Федерації обстрілювали українських військовослужбовців поблизу Старогнатівки, Авдіївки, Водяного та Попасної.

Також у зоні ООС за 6-8 листопада зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню. Збройні формування Російської Федерації обстрілювали українських військовослужбовців поблизу Авдіївки, Новолуганського, Гнутового та Водяного.

А ще на Донбасі за 9 листопада зафіксували 2 порушення режиму припинення вогню. Збройні формування Російської Федерації обстрілювали українських військових поблизу Водяного.

Реклама