Соціальна дистанція і полузаповненний зал: в Дніпрі театрали готуються до відкриття сезону

31 серпня, 15:15
Соціальна дистанція і полузаповненний зал: в Дніпрі театрали готуються до відкриття сезону - фото 1

Новий театральний сезон стартує вже з 4 вересня.

Соціальна дистанція та напівзаповнений зал. Дніпровський академічний театр драми та комедії готується до оксамитового сезону. Глядачам презентують відразу декілька прем’єр. За лаштунками побувала кореспондент 34 телеканалу.

Актриса Маргарита Савенко входить у роль молодої звабниці. Разом з колегою репетирує сцену із нового спектаклю «Всі чоловіки зраджують».

«Звичайно, ми чекаємо, ми вже скучили за глядачем, і мені здається, глядач теж скучив за нами. У нас багато нових робіт, які ми вже сподіваємося показати», - ділиться Маргарита Савенко, актриса дніпровського академічного театру драми та комедії.

Поки одні відточують акторську майстерність, у швейному цеху – моделюють, кроять та приміряють. Тут працюють над створенням костюмів епохи Середньовіччя.

«Це кольчуги, це головні убори. Це гетри різнокольорові, дуже все барвисто», - розповідає Алла Стешенко, начальниця пошивного цеху дніпровського академічного театру драми та комедії.

У театрі кажуть, 5 місяців карантину використали з користю: модернізували систему пожежної безпеки, полагодили велику сцену, затіяли ремонт у блакитній залі, оновили репетиційні зали та режисерську кімнату.

«Ми знаходимося в лабораторії, там де відбуваються найсвітліші речі, там де ми визначаємося з темою, напрямком вистави, коротше кажучи КБ. Так, це конструкторське бюро», - пояснює Жан Мельников, головний режисер дніпровського академічного театру драми та комедії.

Працювали і над ребрендингом. Мріють осучаснити назву «театр Горького», яка засіла у головах містян.

«Ми залишаємося «дніпровський академічний театр драми та комедії», але для загалу, для наших глядачів ми пропонуємо називати нас драміком. І сайт наш буде драміком. І є вже на сьогоднішній момент драміком крапка ді пі крапка юей», - ділиться Сергій Мазаний, директор-художній керівник дніпровського академічного театру драми та комедії.

Оксамитовий сезон у театрі драми та комедії стартує вже з 4 вересня. Відвідувачам покажуть відразу декілька прем’єр. Окрім спектаклю «Всі чоловіки зраджують», презентують «Фарш» та «Що буде з третім?». Гарантують і безпеку: глядацький зал заповнюватимуть лише на половину, щоб дотримуватися соціальної дистанції.

Поділитися: