Смерть Андрія Павлова: слідство назвало офіційну причину

Фото: vnovgorode - фото 1
Фото: vnovgorode

Озвучили офіційний висновок смерті молодшого брата колишнього мера Кривого Рогу.

У Кривому Розі ввечері 18 жовтня у власній квартирі знайшли мертвим 44-річного Андрія Павлова. З цього приводу криворізька прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом смерті (ч. 1 ст. 115 КК України). Але згодом слідство назвало офіційну причину смерті чоловіка.

«Згідно з офіційним висновком судово-медичної експертизи смерть Андрія Павлова настала внаслідок токсичної дії спиртів, випадкового отруєння алкоголем», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у Кривому Розі ввечері 18 жовтня у власній квартирі знайшли мертвим 44-річного Андрія Павлова. У поліцію про це повідомив знайомий Андрія Павлова, який хотів його провідати. Чоловік розповів, що Андрій Павлов ще вранці звернувся з проханням доставити воду, тому що другий день поспіль погано себе почував. Також по словам чоловіка, Павлов через поганий стан не вийшов на роботу. Але до лікаря не звернувся. Вдень 18 жовтня чоловік дзвонив Андрію Павлову, але той не відповів, а коли ввечері заїхав до нього — виявив Павлова мертвим. Правоохоронці видимих ознак насильницької смерті на тілі загиблого не знайшли. А дану подія зареєстровали у порядку, передбаченим чинним законодавством.

Відзначимо, що Андрій Павлов народився 13 січня 1977 року. Він був молодшим братом Костянтина Павлова, якого обрали мером Кривого Рогу у 2020 році. Вони народилися в родині криворіжців. Батько був працівником виробничого об'єднання «Кривбасруда», а мати — касиром на пошті. Але в 1982 році мати захворіла і померла.

Спочатку брати Павлови працювали на промислових підприємствах Кривого Рогу. Але у 2005 році Костянтин Павлов «перейшов» у політичну сферу, а через рік став заступником мера міста. Андрій Павлов залишився ж на заводі. І з часом «доріс» до начальника цеху «АрселорМіттал Кривий Ріг», де і працював до кінця своїх днів.

Відзначимо, що старший брат Андрія Павлова Костянтин у 2020 році виграв місцеві вибори. Хоча спочатку за підсумками першого туру Костянтин Павлов зайняв третє місце з 9,15% голосів і не проходив у другий тур. Але тоді діючий мер Юрій Вілкул зняв свою кандидатуру «за станом здоров'я» на користь Павлова і закликав жителів Кривого Рогу підтримати його. Уже в другому турі Павлов набрав 56,97% голосів. А 15 серпня 2021 року Костянтина Павлова знайшли застреленим у себе вдома в селі Вільне. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України. Тоді правоохоронці припускали 4 версії: вбивство, самогубство, доведення до самогубства або необережне поводження зі зброєю. Зараз у слідства дві версії за фактом смерті колишнього мера Кривого Рогу: суїцид або доведення до самогубства.

Реклама

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама