«Слуга народу» представила кандидата в мери Кривого Рогу

26 серпня, 22:33
«Слуга народу» представила кандидата в мери Кривого Рогу - фото 1

Від політичної сили на посаду міського голови Кривого Рогу претендуватиме директор «ЦГЗК» Дмитро Шевчик.

Дніпропетровщина - місце сили. Кривий Ріг - рідне місто, - так президент України розпочав свою промову на презентації стратегії розвитку регіону. Де також представили команду кандидатів на місцеві вибори від “Слуги народу”.

У команді від “Слуги народу” на місцевих виборах — лікарі, спортсмени, представники національних меншин та промисловці. Назвали і кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу.

«У нас велике місто Кривий Ріг, ми там довго прожили. Там дійсно талановиті люди, але при всій повазі до тих, хто ним керував раніше, ми дуже хочемо змін: якісних, екологічних, інфраструктурних, для людей змін. Хочемо потужних IT-центрів, парків, стадіон побудувати “Металург”», - ділиться Президент України Володимир Зеленський.

У Кривому Розі на крісло мера претендує директор «Центрального гірничо-збагачувального комбінату» - Дмитро Шевчик. На посаді він уже 5 років. Нині експерти називають його одним із найуспішніших менеджерів регіону.

«Кривий Ріг для мене рідне місто. Я в ньому народився, зараз живу і працюю. Я, як кожен містянин, мрію бачити наше місто упорядкованим, чистим, сучасним і тим, що розвивається. Місто, в якому є якісна медицина, сучасні школи та дитячі садки, зручний громадський транспорт. Я впевнений, що у нас є унікальна можливість втілити всі ці зміни в життя», - повідомляє Дмитро Шевчик, претендент на посаду міського голови Кривого Рогу.

Дмитро Шевчик говорить, що його пріоритет — глобальний розвиток інфраструктури та покращення умов життя для криворіжців.

Поділитися: