Чи подобаються дніпрянам результати гучних ремонтів в місті?

Чи подобаються дніпрянам результати гучних ремонтів в місті? - фото 1
Чи подобаються дніпрянам результати гучних ремонтів в місті?

Місяці ремонтів, перекриті шляхи і витрачені мільйони. Протягом останніх років у Дніпрі відремонтували частину Набережної Перемоги, реконструювали площу Шевченка, відкрили пішохідну вулицю Короленко і сквер Прибрежний.

Навколо цих реконструкцій було багато непорозумінь і обговорень у мережі. Якої думки щодо оновлень дніпряни зараз? Запитала Софія Москаленко.

Чи подобаються дніпрянам результати гучних ремонтів в місті? - фото 140985

На оновленій вулиці Короленка людно навіть уранці. На двохсотметровому відрізку облаштували два фонтани, зони відпочинку, кольорове освітлення. А ось думки містян щодо архітектури розділилися:

"Вона булу автомобільна, а зараз можна з дитиною пройти. Взагалі прекрасно все виглядає, все підсвічується, ввечері просто чудово", — говорить дніпрянин Володимир Рудаков.
"Більше як місце по дорозі на роботу. В принципі досить непогано, на зразок катеринославського бульвару зробили, досить затишно", — говорить жителька Дніпра Ганна Горішня.
"Не дуже, незатишно, може, це якийсь арт-напрямок, може, це модно зараз. Я ж уже людина доросла, я більше до класики", — відповіла дніпрянка Вікторія Кіор.

На реконструкцію витратили більш ніж рік і понад 100 мільйонів гривень.

Чи подобаються дніпрянам результати гучних ремонтів в місті? - фото 140983

Нова плитка, лави, дерева й освітлення, вело та пішоходні доріжки, де можна бігати й займатися спортивною ходьбою — так тепер виглядає набережна від Мерефо-Херсонського мосту до третьої Перемоги. Реконструкція стартувала три роки тому, але поновити роботи вдалося лише цьогорІч, у травні. На ремонт витратили понад 200-ті мільйонів гривень із міського бюджету.

"Я поруч живу і маю задоволення кожен день гуляти. Мені 68 років, і я намагаюся тримати себе в формі. Люди нашого віку намагаються звикати до режиму, і завдяки цій набережній багато змінилося в нашому житті",— сказав Костянтин Іваницький.
"В такі дні йду, і просто радію. Єдине, що треба зробити – там далі, може зараз коштів немає, далі все дерева, купини, погано", — говорить жителька Дніпра Валентина Манаєнко.
"В принципі зручно, краще ніж між маршруток і машин стрибати", — сказав велосипидист Павло Шевченко.
Чи подобаються дніпрянам результати гучних ремонтів в місті? - фото 140984

На самісінькому березі Дніпра — новий Сквер Прибережний. Він займає майже чотири гектари. Тут декілька майданчиків для дітей різного віку, лави та родзинка — фонтан, що співає. Сквер Прибрежний побудували за три роки. Він обійшовся міському бюджету у триста мільйонів гривень.

"Мені все подобається, я тут живу, вікна віходят прям в парк, я дуже задоволена. Біля Дніпра, бажано, щоб там лавочки були, ближче, цих крамничок мало, коли людей багато, то ніде сісти", — говорить Надія Тартачна.
Чи подобаються дніпрянам результати гучних ремонтів в місті? - фото 140986

А це — вулиця Яворницького. Ще пів року тому тут їздили машини. Зараз - пішохідна зона. І зручна, додають містяни. Кажуть: найбільше подобається тут ввечері, адже вмикається підсвітка.

"Дуже приємні враження, ми спостерігали за цим будівництвом, нарешті, все виглядає свіжо, по-європейськи. Побільше б таких місць в місті", — сказав дніпрянин Констянтин Ковальчук.
"Тут все мені подобається, стиль ось такий сучасний, і для дітей, і для будь-якого віку є, прекрасно", — говорить Олена Ляшко.

Ремонт площі Шевченка обійшовся майже у 70 мільйонів гривень. Асфальт замінили на бруківку, а на узбіччях поклали плитку. Частину території відвели для паркування автівок. Поруч висадили дерева і поставили лавки. А вулицю Яворницького у мерії обіцяють завершити до нового року.

Реклама