Скоро весна — час худнути і готувати себе до нового пляжного сезону

Скоро весна — час худнути і готувати себе до нового пляжного сезону - фото 1

За тиждень — уже весна. Тож саме час готуватися до нового пляжного сезону. Традиційно наприкінці лютого жінки шукають дієти, а чоловіки записуються до спортзалів. Що ж обрати: виснажливі тренування, обмеження в їжі або ж можна обійтися й без цього?

Наталя важила 110 кілограмів, завжди любила поїсти та ненавиділа спорт. Однак, — каже, — бажання побачити себе у новому тілі перемогло. Шлях до схуднення жінка почала зі здорового харчування.

Реклама

«Можна їсти дуже смачно і при цьому можна худнути. Якщо я готую собі якийсь пиріг, то цей пиріг не на білій муці, чи навіть цільнозерновій, а це пиріг на змолотій вівсянці, яка плющена і дуже корисна вівсянка», — говорить Наталя Гусак, яка схудла на 34 кілограми.

Результат потішив уже за тиждень. На вагах Наталя побачила мінус 4 кілограми. За місяць схудла на 9. За рік утратила понад 30.

Дієтологи кажуть: схуднути організму допомагає дефіцит калорій.

«Він вираховується за формулою, для кожної людини він свій. Калорія калорії не рівня. Важливо, як ви ці калорії наповнили. Якщо ми говоримо про здорове схуднення, то третина припадає на білки. Третина — корисні жири, і інше — на клітковину», — говорить дієтологиня Яніна Дубовик.

Однак, якщо самого раціону вам замало, до списку можна додати й фізичні вправи. Спортивні онлайн-марафони нині мають чималий попит.

Тут уже варіантів — безліч. Займатися можна самостійно вдома, за відео-уроками у парку чи з тренером у залі.

Вибір за вами, однак спеціалісти нагадують: головне — стежити за диханням та підібрати правильні навантаження.

Отже, шлях до здорової та стрункої фігури — це повноцінний сон, правильне харчування і спорт. Та для того, аби цього літа отримати омріяні форми, працювати над собою варто вже зараз.

Реклама