Скоро на 34-му: програма "Андердог" — про тих, хто подолав непростий шлях до тріумфу

20 серпня, 20:48
Скоро на 34-му: програма "Андердог" — про тих, хто подолав непростий шлях до тріумфу - фото 1

У них не вірили, їм було нелегко, а вони змогли досягти успіху. Десятки відвертих інтерв'ю з відомими дніпрянами, і не тільки, — у новому проєкті 34 телеканалу.

Програма "Андердог" про тих, хто подолав непростий шлях до тріумфу та готовий поділитися власними секретами. Як проходять зйомки та коли буде прем'єра на телеекранах? Кореспондент 34 телеканалу прочинить закулісся проєкту. Скоро на 34-му: програма 'Андердог' — про тих, хто подолав непростий шлях до тріумфу - фото 128453

Хвороби, втрати, сімейні драми і кар'єрні невдачі. Було важко, та вони довели, що можуть стати успішними. В ефірі 34-го телеканалу незабаром стартує новий проєкт — "Андердог".

Скоро на 34-му: програма 'Андердог' — про тих, хто подолав непростий шлях до тріумфу - фото 128455
«Наша програма буде ґрунтуватися на діалозі "ведучий і гість". Метою є всебічно розкрити співрозмовника, його внутрішній світ, його цінності, секрети, риси, його формули успіху, через обговорення значущих подій у його житті, в його діяльності. Про людей, які повірили в себе в той час, коли в них мало хто вірить», — розповідає продюсерка проєкту Ірина Тонкошкур.

Гостями будуть політики, спортсмени, медики, артисти, художники, бізнесмени. Всі ті, хто живуть у нашому місті, розвивають його і покращують.

Ведучий та автор проєкту — Валерій Гриценко. Розповідає: назва програми — символічна.

«Взагалі термін "андердог" виник спочатку в собачих боях. Тобто андердог — це собака, яка знизу, яка слабкіша, яка спочатку програє, і на неї ніхто не ставить. Тому такий коефіцієнт, що людина, яка на неї поставить, може зірвати куш дуже великий», — ділиться ведучий та автор проєкту Валерій Гриценко.

Десятки відвертих інтерв'ю з відомими дніпрянами. Те, що зазвичай не розповідають на камеру, глядач почує в "Андердозі".

«Мета цієї програми — показати глядачеві моделі досягнення успіху, реальні, не ті, які пишуть в численних книжках "Як заробити мільйон", "Як вийти заміж за багатого чоловіка", а на реальному досвіді показати якісь алгоритми, які допомагають досягти успіху», — продовжує Валерій Гриценко.

Програма "Андердог2 — це новий досвід для гостей проєкту. Кожен зможе розкритися по-іншому. Водночас — це чергова можливість розвитку для команди 34-ки. Над програмою на виїзді працюють оператори, техніки, інженери, редактори, режисери та звукорежисери. Незвичний і сам формат. Окрім інтерв'ю у студії — розмова зі спікером, ще й на різних локаціях, зокрема відкритих майданчиках.

Скоро на 34-му: програма 'Андердог' — про тих, хто подолав непростий шлях до тріумфу - фото 128454
«Ми використовуємо багатокамерну зйомку, у нас тут 4 камери, світло виставили, рейки, загалом усе круто, працюємо», — розповідає Гаррі Вагнер, начальник відділу студійних та виїзних зйомок.

Програма стартує вже найближчим часом. Хто ж стане першим гостем? Незабаром дізнаєтеся в ефірі 34-ки.

Поділитися: