У Дніпрі нагородили сім'ї, в яких народилися діти у День міста

У Дніпрі нагородили сім'ї, в яких народилися діти у День міста - фото 1

Батьків привітала міська влада. Кожну родину поздоровили квітами та вручили грошові сертифікати. Скільки отримали родини та як почуваються новоспечені мами та малюки?

Юлія ні на мить не відходить від своєї донечки. Маленька Еліна з’явилася на світ уночі 11 вересня — 3 кілограми й 49 сантиметрів. Для батьків поява дівчинки на День міста стала справжньою несподіванкою.

«Я прийшла з роботи. А десь об 11 ночі я кажу чоловікові: "Давай ми поїдемо в пологовий будинок". І о 2:52 народилася наша дівчинка. Я побачила салют на честь Дня міста і кажу: "Елліночка, я буду думати, що це салют на твою честь"», — говорить мама Юлія Чубабрія.

Разом з Елінкою на світ у перинатальному центрі в День міста з’явились 11 малюків: 4 дівчинки та 7 хлопчиків.

«Майже всі малюки уже дома, тому що дітки, дякувати Богу, всі народилися в задовільному стані. А ті, які народилися 12 вересня, ідуть додому сьогодні», — говорить генеральна директорка Обласного перинатального центру Людмила Падалко.

Міські чиновники традиційно привітали новоспечених батьків та їхніх малюків — подарували квіти та вручили сертифікати. Порівняно з минулими роками, родини отримали найбільшу грошову виплату — 8,5 тисяч гривень.

«Ці гроші, які сім'я отримає, підуть на зміцнення матеріально-технічних потреб. Міська влада піклується таким чином про наших містян, про те, щоб більше народжували дітей, про те, щоб планували свою сім'ю», — говорить експертка з питань акушерства та гінекології міського департаменту охорони здоров’я Галина Одінцова.

Загалом у Дніпрі на День міста народилися 32 малюки — 15 дівчаток та 17 хлопчиків.

Реклама

Раніше ми писали про те, як пройшлов дванадцятигодинний марафон 34-ки на День міста-2021.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама