Скільки коштуватиме газ для українців: названа остаточна ціна

Скільки коштуватиме газ для українців: названа остаточна ціна - фото 1

Прем'єр-міністр сказав, якими будуть ціни на газ до кінця опалювального сезону.

Ціни залишили незмінними до кінця опалювального сезону. Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Завдяки річним продуктам ціна на блакитне паливо для всіх людей не буде змінюватися до кінця опалювального сезону. У «Нафтогазу» — це 7,96 грн за кубічний метр. Також удвічі знизили тариф для тих українців, які опинились без постачальника газу. Ціна так само становитиме 7,96 грн за кубічний метр і діятиме з 1 жовтня до 31 листопада.

Раніше ми писали про те, що представники Дніпропетровської обласної державної адміністрації розповіли про успіхи цьогорічних польових робіт та планів на посівну на наступний рік. Наразі аграрії вже виконали більшу частину плану плану. Посіяли ріпак, пшеницю. Далі займуться посадкою ячміня та жита. Крім того в регіоні збирають і пізні сільськогосподарські культури. Трактори працюють на полях з кукурудзою, соняшником, та сорго. Вже намолотили просо, гречку і сою. Також вони планують засіяти 700 тисяч гектарів зерновими. Аграрії виконали 90% запланованих робіт зі збіру пізніх культур. Намолотили понад 1 млн тон технічних культур. Та близько 1 млн зернових. Також цього року регіон отримав майже 3,5 млн. тон ранніх зернових.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама