Скандальній експертці Ірині Педь загрожує 5 років за ґратами

Скандальній експертці Ірині Педь загрожує 5 років за ґратами - фото 1

Ірина Педь єдина з усіх українських та міжнародних фахівців надала висновок, що формула “Роттердам+” нібито завдала державі збитків.

Проти Ірини Педь у ДБР розпочали кримінальне провадження. Мовляв, надані дані — завідомо неправдиві і вводять в оману суд, — твердять адвокати.

«‎Всі ці експертизи, ми всі знаємо, що вони дорого коштують зазвичай у державі. Проте пані Педь проводить їх за 48 тисяч, за 50 тисяч, за 20 тисяч, за 26 тисяч. А це говорить про те, що вона йде мимо тендерної процедури, за переговорною процедурою. А це означає, що НАБУ не оголошує конкурс, а просто домовляється з певним експертом. А потім вивішує ці дані на “Прозорро”» , — каже адвокатка Ірина Одинець.


Колега Наталя Дригваль її підтримує:

— Говорити про те, що цей експерт є незалежним, а її висновки об'єктивними — не є можливим. Навіть із точки зору аналізу взаємодії цих організацій. Оскільки тут більше підходить визначення вже внутрішньовідомчого експерта, ніяк не незалежного. З урахуванням того, наскільки грубо були порушені всі процесуальні вимоги про проведення цієї експертизи, всі матеріальні вимоги про об'єкти, які підлягають експертному дослідженню.

 

Реклама