Ситуація у різних містах Дніпропетровщини станом на 27 травня

Ситуація у різних містах Дніпропетровщини станом на 27 травня - фото 1

Очільники міст Дніпропетровської області повідомили про поточну ситуацію у їхніх населених пунктах.

У Кривому Розі все спокійно, — Олександр Вілкул.

Ніч пройшла без обстрілів. Були повітряні тривоги, але нічого не прилітало. На території населених пунктів Зеленодольської громади - ворог відсутній, кордони Дніпропетровської області під захистом ЗСУ, — Дмитро Невеселий.

Станом на цю годину у місті все спокійно, — Андрій Білоусов, міський голова Кам’янського.

Сергій Рєзнік, мер Новомосковська розповів як минула ніч:

«Доброго ранку, ми з Новомосковська! День минув з тривогами, але спокійно не лише в Новомосковську, а й по всій області. Російських окупаційних військ на території регіону немає. Дякуємо ЗСУ! Підприємства, бізнес, транспорт, критична інфраструктура – все у Новомосковську працює стабільно. Є запаси всього необхідного. Мешканцям виплачують усі заплановані види матеріальних допомог. Волонтери продовжують збирати і передавати допомогу військовим та переселенцям. У місті ми не згорнули жодної соціальної програми – всі вони фінансуються і виконуються, щоб городяни отримували максимальну підтримку й допомогу від влади. Продовжуємо приймати переселенців, координуємо роботу з отримання ними усіх видів допомог від держави та міжнародних інституцій. Також пропонуємо вакансії. Всі працюємо на перемогу, на підтримку морального духу одне одного. Дякую тим, хто не опускає рук і невтомно бере участь цих важливих справах. Разом ми єдині! Разом переможемо! Віримо нашим захисникам! Віримо в перемогу! Слава Україні!»

Мер Нікополя Олександр Саюк також повідомив, як пройшла ніч у місті:

«Доброго ранку, нікопольці! 27 травня, п’ятниця. За ніч в нас все спокійно, надзвичайних ситуацій не було. Нікополь і вся його інфраструктура продовжують працювати у штатному режимі. Завдяки роботі наших військових ми маємо стабільну ситуацію, в межах доріг біля Нікополя та Нікопольського району російських військ немає. Бажаю вам гарного робочого дня, але якщо почуєте сирену прийміть всі необхідні заходи безпеки. Все буде Україна!»

Міський голова Апостолового Андрій Оса розповів, що на ранок у громаді все спокійно.

Реклама

Реклама