Ситуація у містах Дніпропетровщини станом на 13 травня

Ситуація у містах Дніпропетровщини станом на 13 травня - фото 1

Очільники міст Дніпропетровської області повідомили про те, як пройшла ніч на 13 травня у їхніх населених пунктах.

На Дніпропетровщині станом на ранок 13 травня все спокійно. Про це розповіли мери міст у свої ранкових звітах.

У Новомосковську, попри сирени вночі, ситуація в нормі, ворожих обстрілів не було. Про це розповів очільник міста Сергій Рєзнік.

«Кілька нічних тривог, але в цілому ніч спокійна. На територію Дніпропетровщини прилітало лише з РСЗВ до сіл Криворізького району, але підступи до меж області наші захисники тримають міцно. Ворожих військ в області немає. Дякуємо ЗСУ!», — написав він на своїй сторінці у Facebook.

У Кривому Розі, за повідомленням очільника військової адміністрації міста Олександра Вілкула, все також добре.

«Кривий Ріг! На ранок 13.05.22 у нас все рівно!», — написав він.

Апостолівська громада також сьогодні спала спокійно. Вночі була лише одна повітряна тривога.

«Громадо, на ранок у нас все добре. Ніч минула без надзвичайних подій», — написав мер Апостолового Андрій Оса.

Для павлоградців ранок теж видався добрим — ситуація в місті стабільно спокійна. Про це повідомили у Павлоградській міськраді.

«З новим днем, павлоградці. Тривожна ніч минула. Ситуація в місті під контролем наших захисників. Дякуємо!», — йдеться у повідомленні.

За повідомленням міського голови Олександра Саюка, у Нікополі ситуація також без змін. Вночі лунала сирена, але на ранок все добре.

«За ніч, не враховуючи сирен, все спокійно. Всі служби та інфраструктура міста продовжують працювати у штатному режимі», — розповів він у своєму відеозверненні.

Також, він доповнив, що сьогодні, о 13.00 в храмі св. прав. Петра Калнишевського місто прощається з ще одним українським бійцем Сенько Романом, який загинув захищаючи нашу державу.

Ситуацію в області прокоментували і очільник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, і голова ДОР Микола Лукашук. За їх словами, ворожих обстрілів та військ на території області не було, в регіоні все спокійно.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама