Ситуація у містах Дніпропетровщини на ранок 17 травня

Ситуація у містах Дніпропетровщини на ранок 17 травня - фото 1

Очільники міст Дніпропетровщини розповіли про те, як пройшла ніч у їхніх населених пунктах.

Ситуація у Дніпропетровській області стабільно добра. Про це стало відомо з ранкових звітів мерів різних міст регіону.

У Новомосковську, за повідомленням очільника міста Сергія Рєзніка, ніч минула спокійно. Крім тривог, жителів нічого не турбувало.

«День і ніч минули без обстрілів, але з протяжними тривогами. Ситуація в Новомосковську та на Дніпропетровщині стабільна і контрольована — ворожих військ немає. Критична інфраструктура Новомосковська працює в штатному режимі», — коментує він.

У Кривому Розі все також спокійно. Про це повідомив голова військової адміністрації міста Олександр Вілкул.

Павлоград також зустрів ранок без ворожих обстрілів. Про це розповіли у міській раді.

«Мали тривожну ніч. Дякуємо нашим захисникам за цей світанок! У місті ситуація під контролем. Бажаємо всім мирного дня з гарними новинами», — йдеться у повідомленні.

За словами міського голови Нікополя Олександра Саюка, ситуація в місті спокійна та повністю контрольована.

«За ніч в нас все спокійно, всі служби та інфраструктура Нікополя продовжують працювати у штатному режимі», — розповів він у своєму відеозверненні.

Також за повідомлення мера, сьогодні місто о 13.00 в храмі св. прав. Петра Калнишевського проводжатиме у останню путь захисника Негусторова Олексія.

Стосовно ситуації у Дніпропетровській області висловились і очільник ДніпроОВА Валентин Резніченко з головою ДОР Миколою Лукашуком. За їх повідомленням ситуація у регіоні контрольована, ворожих обстрілів не було.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама