Ситуація на всіх напрямках повністю під контролем ЗСУ, — Микола Лукашук

Микола Лукашук. Фото: ДніпроОВА - фото 1
Микола Лукашук. Фото: ДніпроОВА

Голова Дніпропетровської облради розповів про ситуацію в області станом на ранок 22 травня.

Розпочалась вісімдесят восьма доба звитяжної боротьби українців за свободу і незалежність. Про ситуацію на Дніпропетровщині розповів голова ДОР Микола Лукашук. За його словами в регіоні все спокійно.

«Вночі неодноразово лунав сигнали повітряної тривоги, але обійшлося без ракетних атак. Ситуація на всіх напрямках повністю під контролем ЗСУ», — коментує він.

Щодо того, як пройшла ніч у області, висловився і очільник Дніпропетровської обласної адміністрації Валентин Резніченко. Він також повідомляє що в регіоні все добре.

«Всю ніч ворог випробовував нас сиренами. На щастя, без «прильотів» та обстрілів. Зараз в області спокійно», — написав він.

Нагадаємо, раніше ми писали, що противник не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні. Ворог продовжує завдавати ракетних та авіаційних ударів по території нашої Держави. Збільшив інтенсивність застосування авіації з метою знищення критичної інфраструктури населених пунктів у зоні ведення активних бойових дій.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама