«Сирітству — ні!»: історія родини Голодів

«Сирітству — ні!»: історія родини Голодів - фото 1

За останні десять років в Україні всиновлено понад двадцять три тисячі дітей-сиріт. Понад сімнадцять тисяч хлопців і дівчат чекають, коли відчують батьківське тепло.

Денису і Ромі з Одеської області пощастило. Їх всиновила родина з Івано-Франківської області. Історія хлопчиків — далі в сюжеті.

Вічна класика заворожує Дениса. Хлопець із задоволенням навчається в музичній школі. Одного разу йому підкорилася навіть столиця.

Шанс на освіту й саморозвиток Денис та його брат Роман отримали, коли вісім років тому потрапили до родини Голодів. До того вони жили у дитячому будинку в Одеській області.

Богдана Голод знала раніше історії, де батьки знущалися з дітей, і ті навіть тікали з дому. Тому сумнівів, чи взяти під батьківське крило братів, не було.

Що цікаво, діти вибрали батьків самі. Серед кандидатів на всиновлення Голоди були не єдині.

І ось тепер у родині зростають аж четверо хлопчиків. Кожен зі своїм характером і з любов'ю до мами й тата. Бо саме про це мріяли, коли були покинуті.

Рому та Дениса побачили на порталі всиновлення "Сирітству — ні!" Фонду Ріната Ахметова. Саме там дізналися всю необхідну інформацію щодо документації та поетапні кроки, аби швидше пройти всі офіційні процедури. Але найголовніше – очі дітей, які одразу запали в душу.

За час роботи сайту "Сирітству — ні!" сім'ї знайшли понад дев'ять тисяч дітей.

Тільки разом вони долають усі труднощі. Бо саме сім'я є для родини Голод найважливішою у світі.