Сім послів США в Україні зробили звернення на підтримку співпраці між країнами

27 травня, 09:42
Сім послів США в Україні зробили звернення на підтримку співпраці між країнами - фото 1

Воно було оприлюднене після відозви українських політиків, дипломатів та експертів на захист стратегічного партнерства між нашими державами.

Яка була ініційована Київським безпековим форумом. Обмін такими взаємними зверненнями є унікальним і безпрецедентним явищем у відносинах України та США, що свідчить про виняткову важливість порушених тем в обох документах. У зверненні дипломатів наголошується, що за останні три десятиліття Сполучені Штати та Україна розвинули масштабні та міцні відносини, які служать інтересам обох країн — “країн, які поділяють цінності демократії, волі і людської свободи”:

— Успіх України як незалежної, стабільної, демократичної держави із сильною ринковою економікою, вкоріненою в європейські інституції, відповідає інтересам Сполучених Штатів, що полягає у зміцненні стабільності і безпеки в Європі.


Двосторонні відносини між нашими країнами, йдеться в документі, “давно користуються широкою двопартійною підтримкою в Сполучених Штатах, як в Конгресі, так і на рівні Президентів від обох — Республіканської і Демократичної — партій”:

— Наші відносини також спираються на підтримку широкого спектру українського політикуму.


Звернення, що засуджує публікацію "плівок Деркача", які свідчать про нібито злочинний вплив колишнього віце-президента США Джозефа Байдена на екс-президента України Петра Порошенка, підписали перший посол Сполучених Штатів в Україні Роман Попадюк, третій посол Сполучених Штатів Америки в Україні Стівен Пайфер, четвертий посол США в Україні Карлос Паскуаль, п’ятий посол Сполучених Штатів в Україні Джон Гербст, шостий посол та тимчасовий повірений у справах Сполучених Штатів Америки в Україні Вільям Тейлор, сьомий посол США в Україні Джон Теффт та дев’ятий посол Сполучених Штатів в Україні Марі Йованович.

Голова Київського безпекового форуму та колишній Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у своєму дописі у Facebook висловив вдячність всім американським дипломатам, які підписали це звернення.

«Вірю, що наші зусилля принесуть користь для інтересів обох народів», — наголосив політик.

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: