"Сила допомоги однієї людини": конкурс малюнків до 15-річчя Фонду триває!

18 серпня, 15:06
"Сила допомоги однієї людини": конкурс малюнків до 15-річчя Фонду триває! - фото 1

Фонду Ріната Ахметова цього літа виповнилося 15 років. У низці святкових заходів особливе місце посів конкурс малюнків для дітей, які в різний час ставали учасниками різних проєктів і програм Фонду. Свої роботи на конкурс вже надіслали 22 дитини. Найбільшу активність виявляють діти Донбасу.

Першими учасниками конкурсу стали дітлахи з дитячого будинку сімейного типу Людмили Грідіної з Маріуполя, які надіслали велику спільну роботу.

Малюнок Людмили Грідіної - фото 128014

Малюнок Людмили Грідіної

«Кожен із десяти моїх дітей намалював окремий фрагмент, а потім ми з'єднали їх в одну картину. Вона про те, що сила – в родині, що в родині жити здорово. Ще одна ідея в тому, що коли хочеш зробити когось щасливим, то все в твоїх руках!» – розповідає Людмила.

Діана Єрмакова із селища Миронівського намалювала малюнок про те, що сила полягає в самому бажанні допомагати. Таня Пастушенко з Новолуганського вважає, що добро починається з кожного. Її робота присвячена допомозі старшим.

Малюнок Діани Єрмакової - фото 128011

Малюнок Діани Єрмакової

Малюнок Тані Пастушенко - фото 128015

Малюнок Тані Пастушенко

Кожен малюнок, надісланий на конкурс, унікальний. Діти бачать світ не так, як дорослі, і бачення кожного — особливе. Образи, придумані учасниками, увійдуть в історію Фонду. А роботи переможців стануть основою ескізу для поштової марки Фонду Ріната Ахметова! Він буде розроблений відомою художницею Дашею Скорубською-Кандинською, нащадком знаменитого художника Василя Кандинського, спільно з дітьми-переможцями.

Минулого року Даша брала участь в проєкті "Картина Мирних" і створювала разом із дітьми, які пройшли через жахи збройного конфлікту, картину "З надією на Мир".

«Це був дуже цікавий досвід. Діти дуже несподівано для дорослої людини відчувають світ, передають свої емоції через цікаві образи. З радістю попрацюю з ними знову», – сказала Даша Скорубська-Кандинська.

Роботи на конкурс приймаються до 25 серпня. Щоб взяти в ньому участь, дітям необхідно намалювати малюнок на тему "Сила допомоги однієї людини", опублікувати його на особистій сторінці в соціальних мережах з хештегом #ФондРінатаАхметова або в коментарях під спеціальним конкурсним постом на фейсбук-сторінці Фонду. Якщо учасник не має можливості надіслати роботу в онлайн, малюнок можна надіслати поштою, на адресу: 04070, Київ, вулиця Іллінська, 8. Для Благодійної організації "Фонд Ріната Ахметова". Переможці отримають смартфон, планшет, екшн-камеру і набори юного художника.

Поділитися: