Щодо крадіжок з Інтерпайпу почався суд

Щодо крадіжок з Інтерпайпу почався суд - фото 1

Під стінами Індустріального районного суду — з плакатами та гучними гаслами десятки робітників Інтерпайп НТЗ. Вони вимагають справедливого суду над фігурантами справи про крадіжку в особливо великих розмірах.

“Відчуваємо що щось гальмує, не знаємо що, не подобається нам, що постійно знаходяться якісь лазівки у фігурантів цієї справи, вони хочуть уникнути покарання”, — стверджує працівниця Інтерпайп НТЗ Світлана Гребенюк.
“Сподіваємося, що є все-таки справедливість у нашій країні, що і не все це буде шито-крито”, — ділиться працівниця Інтерпайп НТЗ Оксана Фадєєва.

Нагадаємо, злочинне угрупування, у складі двох чинних, та одного колишнього, робітників заводу підозрюють у розкраданні майна. За два роки вони разом зі співучасниками вивезли з підприємства понад півтори тисячі тонн труб. Наразі, всі докази зібрані, залишається чекати на рішення суду. В Інтерпайп сподіваються, що воно буде справедливим.

“Буде розглядатися обвинувальний акт, який прокурором переданий до суду, доказова база, я вважаю, зібрана в повному обсязі, це підтверджує і матеріальний збиток, і склад злочину в цілому. Після цього засідання буде визначена дата розгляду справи по суті”, — каже юрист Інтерпайп НТЗ Роман Гільбурд.

Наразі в суді проходять підготовчі слухання за одним з епізодів крадіжки. За ним сума збитків для заводу склала більше 16 мільйонів гривень. Адвокати ж обвинувачених стоять на своєму — та спочатку вимагають заміну суддів. Потім просять перенести слухання справи з Індустріального району до Самарського. Однак і цю пропозицію відхилили. Розгляд справи, якого так очікують співробітники заводу, призначили на 19 лютого.

Ольга Михайлова

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама