Що вже завтра побачать містяни у кінотеатрах Дніпра?

Що вже завтра побачать містяни у кінотеатрах Дніпра? - фото 1

Щочетверга починають транслювати кіноновинки. Сайт 34 телеканалу створив добірку фільмів, прем'єри які стартують уже завтра.

Також 34.ua нагадує, що Україна знаходиться у "червоній" зоні епідемічної небезпеки. В зв'язку з цим відвідувачі від 18 років повинні у кінотеатрах пред'явити "зелений" сертифікат вакцинації, негативний експрес- чи ПЛР-тест терміном до 72 годин або довідку про одужання від COVID-19 не пізніше шести місяців тому.

Мій син
Жанри: детектив, драма, кримінал, трилер
Країни: Великобританія, Франція

Під час чергового відрядження Едмонд дізнається, що у дитячому таборі зник його семирічний син. Версій у слідства багато, але зачіпок немає зовсім. Коли детектива, який пов'язує зникнення дитини з професійною діяльністю Едмонда, усувають від справи, батько сам береться за пошуки.

 

Мисливці за привидами: З того світу
Жанри: бойовик, комедія, фантастика
Країни: Канада, США

Успадкувавши старий занедбаний будинок, сім'я переїжджає до маленького містечка. Їхня поява збігається за часом з надзвичайною активністю паранормальних сил, які перевертають звичне життя в окрузі з ніг на голову. Час прийшов! Нове покоління мисливців за привидами має за всяку ціну з'ясувати походження своєї таємничої спадщини та ліквідувати наслідки небувалих масштабів!

 

Агнець
Жанри: драма, жахи, фентезі
Країни: Ісландія, Швеція, Польща

Бездітна пара фермерів проживає у туманній ісландській глушині. Одного разу одна з їх овець приносить загадкову істоту, яку подружжя забирає в будинок і вирішуєростити як власну дитину.

 

Агент 117: З Африки з любов'ю
Жанри: бойовик, комедія
Країни: Франція, Бельгія

Світ змінився, а він – ні! Продовження комедійної франшизи для легендарного Агента 117! Цього разу він потрапляє до Африки, де жінки гарячіші, ніж пустелі. Озброєний невичерпною впевненістю у собі й убивчою харизмою, може впоратися з усіма ворогами, крім себе.

 

Голос кохання
Жанр: драма
Країни: Канада, Франція

Квебек, кінець 60-х. У сім'ї, де всі захоплюються музикою, народжується 14-та дитина – дівчинка Алін. Коли вона підростає, рідні розуміють, що у дитини золотий голос. Якось спів Алін чує відомий музичний продюсер і розуміє, що колись вона підкорить своїм талантом увесь світ. Познайомтеся із неймовірною історією музичного становлення у кіно!

 

Як живий
Жанри: трилер, фантастика
Країна: США

Молода пара Джеймс і Софі отримують унікальну можливість стати першими у світі володарями останнього досягнення технологічного прогресу – нового робота Генрі, який зовні абсолютно не відрізняється від звичайної людини. У міру того, як ці троє зближуються, їх розуміння того, що означає бути людиною, змінюється.

 

Її заповітна мрія
Жанри: аніме, драма, мелодрама, мультфільм
Країна: Японія

Куміко Ямамура звикла шукати нові враження виключно у книгах. Дівчина хоче, щоб її називали Жозе – на ім'я героїні улюбленої книги. Вона багато читає, малює, а решту часу присвячує мріям. Такий відокремлений спосіб життя викликаний тим, що дівчина прикута до інвалідного візка. Якось на вулиці вона випадково зустрічається із Цунео. Студент, який вивчає океан, увесь час віддає навчанню. Він вирішує допомогти дівчині. Спочатку він влаштовується до неї помічником – літній бабусі, з якою живе Куміко, така допомога дуже потрібна. Дружба між героями назавжди змінить їхні погляди на світ.

Раніше ми писали про те, що англомовну стрічку Apple TV поповнив перший український фільм.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама