Що вплинуло на введення другого етапу ослаблення карантину?

Що вплинуло на введення другого етапу ослаблення карантину? - фото 1

Про це розповів заступник міністра охорони здоров'я і Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Ось що сказав чиновник щодо цього:

— Я б політичну (складову в ухваленні рішення, — прим. ред.), сказав би, що вона стоїть осторонь. Тут питання тільки є епідемічна і соціально-економічна, яка на другому місці стоїть і має такий значний уплив. Ми говорили і будемо говорити, що епідемічна ситуація, можливо, не дозволяє сьогодні відмовитись від карантину. Тому розроблено поетапний план виходу. Бо питання соціально-економічної складової — воно також буде у пріоритеті.

 


Нагадаємо, раніше в Україні зафіксовано 21584 випадки SARS-CoV-2/COVID-19. Із них 644 — летальні, а 7 575 осіб одужали.

Також на Дніпропетровщині зафіксовано 20 нових випадків коронавірусу. П'ятнадцять із них в обласному центрі — місті Дніпрі.

А ще Віктор Ляшко назвав нинішню стратегію влади у боротьбі з SARS-CoV-2/COVID-19. Зробив це заступник міністра охорони здоров'я і Головний санітарний лікар України під час марафону "Україна на зв'язку: вихід із карантину".

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.