Що відбувається у Дніпрі з транспортом?

20 березня, 16:08
Що відбувається у Дніпрі з транспортом? - фото 1

Відучора маршрутки перевозять лише по 10 пасажирів у салоні. Трамваї та тролейбуси беруть по 20.

Через нові правила на зупинках чималі черги. Скільки доводиться чекати на свій транспорт розпитав кореспондент 34 телеканалу.

 

Люди кажуть, що чекати своєї черги доводиться годинами. Біля вокзалу до зупинки під'їхала 92-га маршрутка. Павло у черзі одинадцятий, тож чекає на наступну.

«Я вже ось з дитиною чекаю 40 хвилин. Я розумію, що це треба, але і людям якось добиратися потрібно. Добре ще, що тут кінцева зупинка, а по дорозі людей взагалі ніхто не візьме. А там теж людям їхати треба», — сказав житель Дніпра Павло.


На черги скаржаться й на площі Старомостовій — тут кінцеві зупинки декількох маршруток та трамвая.
Дістатися роботи вчасно не можуть також у Діївці. Віра каже, що своєї маршрутки так і не дочекалася.

«Людей 100 було, аж до пів на сьому черга тривала і тривала. Я розвернулась і пішла, зять мене відвіз», — ділиться Віра, жителька Дніпра.


Водії розповідають: вранці на зупинках сотні людей і, крім того, — вони усі агресивні.

«Махають, мало не з цеглою намагаються кидатися на машини. Порожніми їздимо, що це за робота. Простіше поставити і взагалі не їздити», — каже водій маршрутки Євген.


За словами голови автоперевізників області Михайла Тонконогого, вранці на маршрути не вийшло понад дві сотні водіїв. Працювати у таких умовах, — кажуть, — для них не вигідно.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: