Що нового покажуть у кінотеатрах Дніпра?

Що нового покажуть у кінотеатрах Дніпра? - фото 1

Щочетверга починають транслювати кіноновинки. Сайт 34 телеканалу створив добірку фільмів, прем'єри які стартують вже завтра.

Також 34.ua нагадує, що Україна знаходиться у "червоній" зоні епідемічної небезпеки. В зв'язку з цим відвідувачі від 18 років повинні у кінотеатрах пред'явити зелений сертифікат вакцинації, негативний експрес-тест чи ПЛР-тест терміном до 72 годин або довідку про одужання від COVID-19 не пізніше шести місяців тому.

Ми — монстри 2
Жанри: дитячий, мультфільм
Країни: Великобританія, Німеччина
Баба Яга та Горбун вирішили зіграти весілля! Сім'я Вішбона точно не пропустить таке свято, бо тепер вони родичі! Але якраз під час церемонії не молоду пару коханих викрадає дівчинка Старр, яка має надлюдські здібності! Що ж, Вішбонам доведеться знову вдатися до допомоги магії і знову перетворитися на монстрів: мама вампір, тато Франкенштейн та їхні діти — непосидючий перевертень і приваблива мумія, вирушають у нову пригоду. Адже весілля має відбутися попри все!

 

Спокуса. Benedetta
Жанри:
біографія, драма, історія, мелодрама
Країни: Франція Нідерланди
Італія, 17 ст. Черниця страждає від релігійних та еротичних видінь. Впоратися з цим їй допомагає інша жінка, і незабаром їхні стосунки переростають у роман.

 

Минулої ночі в Сохо
Жанри:
детектив, драма, трилер, жахи
Країна: Великобританія
Молода дівчина захоплена модним дизайной. Волею нагоди вона потрапляє до Лондона 1960-х років і стикається зі своїм кумиром, сліпучою співачкою. Однак цей Лондон не те, чим здається, і час почне розпадатися з похмурими наслідками для героїні.

 

Крик. Кровава помста
Жанри:
детектив, кримінал, трилер, жахи
Країна: США
Після вбивства зіркового атлета, в Університеті Уайтона розкриваються неймовірні подробиці життя студентів, їхні секрети та таємні способи комунікації. Один з них — коментарі, що складаються з одного лише знака оклику, підтекст якого виявиться набагато страшнішим, ніж здається.

 

«Французький вісник» від «Ліберті, Канзас Івнінг Сан»
Жанри:
драма, комедія, мелодрама
Країни: Німеччина, США
Дія картини розгортається у Франції. У центрі сюжету — відділення американської газети, розташоване у Парижі.

Раніше ми писали про те, що українка стала директором італійського театру..

Реклама

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама