Що можна подивитися на вихідних: добірка фільмів від редакції 34.ua

Що можна подивитися на вихідних: добірка фільмів від редакції 34.ua - фото 1

Ознака хорошого колективу – це коли сторінки робочого блокнота майорять назвами фільмів, які колеги з блиском в очах рекомендують подивитися. Команда 34.ua саме така. Ми вирішили поділитися добіркою своїх улюблених кінокартин і з нашими читачами.

"Кримінальне чтиво" (1994)

'Кримінальне чтиво' - фото 180192

"Кримінальне чтиво"
Фото: elle.ua

Щоб перерахувати нагороди фільму, не вистачить цієї статті. Режисер Квентін Тарантіно поділив сюжет на частини і перемішав їх, вибудувавши нелогічно. Після Тарантіно багато режисерів почали використовувати цей прийом. Крім того, особливу увагу в картині режисер приділив діалогам, у яких зустрічаються посилання на інші картини.

У фільмі розповідається про двох гангстерів — Вінсента Вега і Джулса Вінфілда, які в перервах між виконанням своїх обов'язків розповідають один одному історії з життя.

"Віднесені вітром" (1939)

'Віднесені вітром' - фото 180193

"Віднесені вітром"
Фото: telekritika.ua

З урахуванням інфляції, цей фільм вважається найкасовішим за всю історію – він зібрав $ 3,7 млрд. Картину зняли за однойменним романом Маргарет Мітчелл. У фільмі розповідається про романтичні стосунки між Скарлетт О'Хара і Реттом Батлером на тлі громадянської війни у США.

Попри те, що у фільмі неоднозначно показано проблему рабства у США, він залишається улюбленим для багатьох жителів планети.

"Останній самурай" (2003)

'Останній самурай' - фото 180194

"Останній самурай"
Фото: kino.de

У картині розповідається про відставного капітана Нейтана Олгрена, якого запросили до Японії. Він повинен був навчити військовослужбовців імператорської армії поводитися з вогнепальною зброєю у війні з самураями.

Сюжет розгортається: головний герой сам перейнявся філософією самураїв. Тепер він виявився гідним учнем японських воїнів.

"Бронкська історія" (1993)

'Бронкська історія' - фото 180197

"Бронкська історія"
Фото: video.sogou.com

Фільм оповідає про 9-річного хлопчика Калоджеро, який потрапив під заступництво гангстера Сані. Батькові дитини, який працює водієм автобуса, не подобається така дружба, але він не міг сперечатися з озброєним бандитом.

Коли Калоджеро виріс, то переосмислив усі вчинки Санні.

"Паразити" (2019)

'Паразити' - фото 180195

"Паразити"
Фото: cinematographe.it

Південнокорейська комедійна драма у 2020 році стала лауреатом премії "Оскар" у декількох категоріях. Це перший південнокорейський фільм, який заслужив нагороду.

У картині розповідається про сімейство, яке захотіло провернути аферу й обдурити іншу, дуже забезпечену сім'ю. Це обернулося драмою для всіх героїв фільму.

"Вартові галактики" (2014)

'Вартові галактики' - фото 180198

"Вартові галактики"
Фото: lifestyle.segodnya.ua

Черговий фільм про всесвіт Marvel, який вийшов у 2014 році. За сюжетом, Пітер Квілл, якого ще в дитинстві вкрали інопланетяни, зібрав команду неземних невдах. Про їхні пригоди зняли вже 2 сиквела.

"Хрещений батько" (1972)

'Хрещений батько' - фото 180200

"Хрещений батько"
Фото: watchmojo.com

Фільм-трилогія про гангстерів, знятий за мотивами роману Маріо П'юзо. Ця картина входить в рейтинги найкращих фільмів. У ній розповідається про сім'ю Корлеоне. У фільмі показано, як через тягар відповідальності і влади позитивний герой перетворюється на жорстокого і владного ватажка банди.

"Товариство мертвих поетів" (1989)

'Товариство мертвих поетів' - фото 180196

"Товариство мертвих поетів"
Фото: simbasible.com

Фільм – обов'язковий до перегляду для підлітків або тих, хто знаходиться на етапі формування життєвих цінностей. У картині розповідається про вчителя англійської мови і літератури, який навчив своїх студентів цінувати і насолоджуватися кожною миттю життя.

"Джентльмени" (2020)

'Джентльмени' - фото 180199

"Джентльмени"
Фото: 25-k.com

Це кримінальна комедія Гая Річі, знята за його власним сценарієм. У центрі сюжету – наркоторговець, який розвиває свій бізнес, налагоджує продажі і бореться з "колегами", що намагаються йому перешкодити.

Картина виділяється сильним акторським складом, колоритними персонажами і добірним гумором.

"Ганді" (1982)

'Ганді' - фото 180201

"Ганді"
Фото: gorod.cn.ua

Фільм про Махатму Ганді – індійського лідера, який вирішив відстоювати інтереси свого народу мирним шляхом. У картині немає опису його раннього життя, основний акцент зроблено на подіях, які докорінно перевернули свідомість Ганді.

"Наречений напрокат" (2005)

'Наречений напрокат' - фото 180202

"Наречений напрокат"
Фото: kinoprofi.vip

Американська романтична комедія, яку варто дивитися в теплому сімейному колі. У картині розповідається про Кет Еліс. Дівчина звернулася в службу ескорту, щоб ідеальний чоловік зіграв з нею бурхливу любов. Усе це лише для того, щоб насолити колишньому, який покинув її без причини. Однак "наречений напрокат" перетворюється на справжнього принца в казці головної героїні.

"Час" (2011)

Фантастичний фільм, в якому всі гроші і багатства втратили цінність. Люди бажають тільки одного – часу. Тепер вони ходять із вбудованими таймерами на руці, які показують, скільки їм залишилося жити.

У фільмі розповідається історія закоханої пари "Робін Гудів", які вирішили вкрасти весь час у багатих і роздати його тим, хто кожен день веде боротьбу за хвилини життя.

"Одного разу в Голлівуді" (2019)

'Одного разу в Голлівуді' - фото 180204

"Одного разу в Голлівуді"
Фото: avtovod.com.ua

Перед прем'єрою цього фільму його режисер Квентін Тарантіно заявив, що це буде його остання картина в кар'єрі. Комедійно-драматичний фільм, у якому зібрані всі "титани" Голлівуду: Бред Пітт, Леонардо ді Капріо, Марго Роббі, Аль Пачіно, Курт Рассел. Цією картиною режисер віддає данину "золотому вікові" Голлівуду.

Реклама

Реклама