Ще п'ятьох інфікованих COVID-19 виявили за добу в Кривому Розі

14 серпня, 13:42
Ще п'ятьох інфікованих COVID-19 виявили за добу в Кривому Розі - фото 1

Більшість пацієнтів із коронавірусом знаходиться у місцевій Інфекційній лікарні.

У Кривому Розі за добу зафіксували п'ять нових випадків зараження COVID-19. Четверо пацієнтів перебували на самоізоляції. Під час тестування у них підтвердився вірус. Також діагноз підтвердився у містянина, який уже знаходився в Інфекційній лікарні з підозрою на захворювання. Він продовжить лікуватися в медузакладі.

На сьогодні у місті налічується 66 активних випадків коронавірусу, зокрема і 4 пацієнти із сіл.. 23 людини продовжують перебувати на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, ще 42 пацієнти — в Інфекційній лікарні. Заголом у цьому медзакладі 6 осіб перебувають у важкому стані, 5 із них — у реанімації. Ніхто не підключений до апаратів ШВЛ. Також один інфікований коронавірусом перебуває в лікарні № 8.

Із підозрою на COVID-19 у Кривому Розі знаходяться 145 пацієнтів, із яких 25 — в Інфекційній лікарні. Ці люди очікують результатів ПЛР-аналізів.

За час пандемії у Кривому Розі змогли подолати вірус 297 осіб (за минулу добу — 4 пацієнти). 16 хворих із діагнозом COVID-19 померли.

Нагадаємо, за минулу добу на Дніпропетровщині виявили 28 інфікованих COVID-19.

Олександр Акуленко
Олександр Акуленко журналіст, редактор
Поділитися: