Ще один препарат визнали марним при лікуванні коронавіруса

Ще один препарат визнали марним при лікуванні коронавіруса - фото 1

Вчені провели ряд досліджень, в ході яких вони довели марність препарату Інтерферон бета-1а у боротьбі з коронавірусом.

Американські вчені з’ясували що препарат Інтерферон бета-1а ніяк не допомагає при лікуванні пневмонії, яку викликає COVID-19. Про результати, отримані під час клінічних випробувань цього препарату пише The Lancet.

У деяких дослідженнях, що проводилися раніше, нібито підтверджували здогад що ін'єкції цього медикаменту допомагають хворим на коронавірус. Проте, дослідження Національного інституту алергії та інфекційних захворювань США змогло довести зворотнє.

Його проводили з 5 серпня по 21 грудня 2020 року. Участь у дослідженні взяли 969 дорослих хворих у 63 центрах США, Японії, Мексики, Сінгапуру та Південної Кореї. 60% пацієнтів були білими (32% — латиноамериканці), 17% — темношкірими, 9% — азіатами, 1% — американськими індіанцями або корінними жителями Аляски.

Випадковим чином пацієнтів розподілили на дві рівні підгрупи. Одні отримували інтерферон бета-1а з ремдесивіром, а другі — плацебо з ремдесивіром. До самого кінця випробувань для учасників та дослідників було загадкою хто і який режим лікування отримував.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у компанії AstraZeneca заявили про створення ліків від коронавірусу. Фахівці компанії AstraZeneca розробили суміш антитіл, яка удвічі знижує ризики госпіталізації та смерті при зараженні COVID-19.

Також ми писали про те, що у Данії та Швеції призупинили щеплення вакциною Moderna. Країни вирішили припинити процес щеплення молодих людей препаратом компанії Moderna через повідомлення про рідкісні випадки серцевих захворювань серед вакцинованих.

Реклама

Реклама