Сезонне випадіння волосся: причини, та як вирішити проблему

Сезонне випадіння волосся: причини, та як вирішити проблему - фото 1

Тьмяне, посічене та слабке. Восени волосся потерпає від дефіцитів. Тож за міжнародною статистикою, кожен третій скаржиться на сезонне випадіння. В нормі воно триває до 6 тижнів. Проте як відрізнити осінні зміни від проблеми зі здоров'ям та як врятувати шевелюру — розказали спеціалісти.

Зміна пори року, вплив сонця та інші чинники стають причною сезонного осіннього випадіння волосся. Одні рятуються домашнім доглядом — інші звертаються до салонів. Майстри кажуть, після літа та палючого сонця волосся слабке та висушене. Ба більше, клопоту додає сезонне випадіння. Та цьому можна зарадити.

«Ми можемо запропонувати ампули, які сприяють росту волосся, що б волосся не випадало. Звичайно, якщо клієнти наші користуються посилено утюжками — це все теж сприяє не випаданню, але ламкості. Це, звичайно, краще мінімізувати і підібрати правильний догляд», — каже стилістка Анастасія Рахуба.

Випадіння волосся на весні та восени річ звична та нормальна, запевняють медики. Це аналогія линьки у тварин і вона пов'язана із синхронізацією росту волосся, кажуть лікарі.

Також під час сезонного випадіння, щодня відмирає від 70 до 100 волосин. Триває це від двох тижнів до місяця, якщо довше — варто звернутися до спеціаліста.


«Випадання волосся — це прояв проблем із загальним станом організму. Це можуть бути всілякі дефіцити. Особливо у жінок — це залізодефіцит. Дефіцити вітамінів групи Б, А, С. Мікроелементів — Селена цинку», — зазначає трихологиня Ольга Волкова.

А ще волосся може випадати через стрес, різке схуднення, зниження імунітету, неправильне харчування або гормональні зміни. У такому випадку врятувати волосся косметичними засобами не вийде. В першу чергу варто звернутися до спеціаліста.

Медики нагадують, експериментувати з різними доглядами варто лише, якщо усі аналізи в порядку.

Раніше ми писали про те, що робити при цукровому діабеті у дитини.

Реклама

Реклама