Сезон весняної моди відкритий: що зараз в тренді?

07 березня, 20:00
Сезон весняної моди відкритий: що зараз в тренді? - фото 1

Акцент на плечі — все ще тренд у світі моди. Білизна — як предмет гардеробу. Та сітка прямо поверх одягу.

Об’ємні плечі, яскраві смужки, прозорі тканини, сітка поверх одягу та білизна, як предмет гардеробу. Сезон весняної моди відкритий. У Магазинах - нові колекції. А дніпрянки вже збирають стильні луки. Та чи готові ми побачити високу моду просто на вулицях? Який одяг залишається трендовим, а яких речей варто позбутись?

Акцент на плечі — все ще тренд у світі моди. Білизна — як предмет гардеробу. Та сітка прямо поверх одягу.

Це — новинки з показів світових дизайнерів. А ще — мода на білі жіночні сукні, яскраві смужки, рюші, та квіткові принти.

За модними новинками пильно слідкує Марина. Каже: аби оновити гардероб щосезону їздить до Італії. І вже привезла трендові речі до Дніпра.

Дівчина розповідає: постійно читає журнали та дивиться відео з брендових показів.

А от Аліна за модою не женеться, - каже, - обирає те, що зручніше.

"Я приходжу в магазин, дивлюся те, що на вітрині, і вибираю те, що сподобається", - говорить жителька Дніпра Аліна Альт.

Саме зручність і простота нині в моді, - кажуть стилісти.

"Оверсайз як був, так і є. Що стосується збірок кулисок, складок - це розглядається, як у верхньому одязі, так і плаття блузи в тому числі", - каже стиліст Марина Калініченко.

Ми взялися провести експеримент, і запропонували Аліні самій зібрати трендовий весінній образ на її смак.

Стилістка каже, - весняний образ Аліні вдався, проте має зауваження. Стилістка пропонує Аліна альтернативний образ — також весняний і трендовий, але у геть іншій кольоровій гамі.

Саме такі фасони брюк як на Аліні — широкі та подовжені — наймодніші у цьому сезоні. Верхній одяг — теж має бути трохи більшим, та вільно сидіти на вас.

"Костюми, піджаки чоловічого крою. Навіть ті ж тренч з широкими плечима - стиль дев'яностих - це дуже красиво", - додає Марина Калініченко.

Водночас простежується і мода на жіночність. Наприклад сукня з шовку у поєднанні з верхнім одягом.

Що ж до кольорів, у моді все ще залишається класика — білий, чорний та червоний. Крім того пастельні відтінки і ті, що асоціюються з весною — яблучно-зелений, лимонно-жовтий, небесно-блакитний. Та справжній хіт сезону — яскраво-померанчевий, що також називають “чорнобривці”.

Не тільки відтінки, близькі до природи. але й матеріали - максимально натуральні, - дизайнери з усього світу прагнуть до екологічності. Наприклад, Тетяна з Дніпра робить одяг з конопляного полотна, а гудзики — з дерева.

Каже: екологічний одяг може бути і якісним, і трендовим.

"В моді кардигани, в моді жилети. Ось я зараз перебуваю в кардигані, в жилеті. Це така ткань. Навіть якщо ти річ вирішив викинути, ти її викинув в землю, і вона повністю натуральним чином розкладається", - пояснює дизайнер Тетяна Маркова.

Навіть у своїй шафі я знайшла деякі антитренди. По перше, - джинси-скінні і штани з дірками. Також до смітнику йде коротка шкіряна куртка, такі вже не модні, вона має бути довшою і більш вільного крою. Така ж історія з приталеним піджаком. А ще сукня у стилі бебі дол, з пишною і короткою юбкою. Таку, - кажуть стилісти, - краще замінити на одношарову простого крою з чітким силуетом.

Та навіть стилісти не радять наосліп гнатись за усіма трендами.

 

 
Поділитися: