Сергій Риженко розповів про особисте

16 жовтня, 18:54
Передвиборча агітація
Сергій Риженко розповів про особисте - фото 1

Кандидат в мери Дніпра розповів, зокрема, про свою роботу в Міністерстві охорони здоров'я України.

Наводимо пряму мову політика:

Сергій Риженко: — Розумію, що одна частина бачить в мені такого напівангела, а інша частина - напівварвара. Нормальний начальник ніколи для всіх хорошим не буде.
Скандали породжують люди, які не можуть вирішити питання або домовитися по-людськи. Я відступаю там, де я розумію, що в пориві якоїсь незрозумілої ситуації я був не правий. Я ні наскільки не егоцентричний, щоб вважати себе найрозумнішим і ідеальним. Ні.

- Хороша школа була в міністерстві?

С. Р.: — Я дуже радий, що я цю школу пройшов. Вона дозволила спілкуватися з великими категоріями людей, з різними менталітетом. У нас були ситуації, коли я чую там зітхання - та пішов ти, ти будеш ще мені вказувати, куди вести: туди або сюди. І я не знаю, щось у мене було написано на лобі - мене всі слухали.
Я не знаю, може в мене емоції. Ось коли мені щось не подобається, все в мене стоїть не так. Ось відкриваю, на попередньому місці немає кефіру, мене там же починає заводити. Я знаю, що в будь-який інший ситуації, якби я виспався, цього б не було.
Ось я часто думаю, ну все, розбудили вночі, вимикаю телефон, більше відповідати не буду, тільки напишу SMS’ку, щоб проводив заступник всі ці моменти, і сам нікуди не піду. Обов'язково я встану, якщо не в п'ять, то в пів на шосту. Зберуся і поїду. Я, буває, проявляю таку пильність. І часто людям дуже важко витримати мій ритм і графік. Я граю в футбол, я намагаюся просто навіть пробігтися з собачками. В мене дві собаки, і я всім рекомендую заводити собаку. Вони із задоволенням з вами будуть гуляти і бігати, що б не траплялося, які б події не відбувалися, обов'язково повертатися додому.

 

Поділитися: