"Понад дві години ми говорили з президентом про найважливіші питання", - Сергій Риженко

27 серпня, 18:25
"Понад дві години ми говорили з президентом про найважливіші питання", - Сергій Риженко - фото 1

Напередодні головний лікар ОКЛ ім. І. Мечникова Сергій Риженко прийняв відповідальне рішення - стати топ-менеджером міста-мільйонника. Про це він майже дві години спілкувався з президентом України Володимиром Зеленським та тільки після прийняв це відповідальне рішення.

«Так, дійсно. Це найважче рішення в моєму житті. І вчора понад дві години ми говорили з президентом про найважливіші для людей питання - це безпека, людське життя, здоров'я, діти. І в кінці ми зрозуміли один одного, що обов'язково ми сьогодні повинні по-чесному, по-справедливому сказати всім, що необхідно робити сьогодні, щоб стати успішним містом, успішною країною, вільною, незалежною людиною. Ось саме ці принципи вчора обговорювалися з президентом, і я прийняв для себе рішення, що в команді президента я прийду на вибори для того, щоб наше місто стало безпечніше», - сказав Сергій Риженко.

Кандидат в мери міста так само заявив про те, що вибори повинні пройти справедливо, а рішення, які вживає місцева влада, повинні поширюватися на всі верстви населення.

Поділитися: