Сергій Кравченко припинив співпрацю із СК "Дніпро-1"

14 січня, 14:23
Сергій Кравченко припинив співпрацю із СК «Дніпро-1» - фото 1
Сергій Кравченко припинив співпрацю із СК «Дніпро-1»

До Туреччини дніпровська команда вирушила без свого капітана.

Сергій Кравченко припинив співпрацю із клубом. Про це повідомили на офіційному сайті команди. 37-річному гравцю обіцяють запропонувати іншу посаду у клубі, однак завершувати кар’єру Кравченко поки не планує. Зараз він тренується із молодіжним складом “Дніпра-1” і шукає собі нову команду.

«Хочу подякувати йому за прекрасно проведені години, коли я дивився на гру СК "Дніпро-1". Хочу сказати "до побачення", але не назавжди. Я очікую, що його талант ще розкриється на тренерському або адміністративному терені складу СК "Дніпро-1". Так, Сергій хоче ще грати, і він має право на реалізацію свого бажання. Але все ж таки ми розраховуємо на нього як на функціонера або як на тренера. До побачення, капітане!» — сказав Юрій Береза, почесний президент СК "Дніпро-1".

Нагадаємо, що за “Дніпро-1” українець виступав із перших днів заснування клубу і загалом відіграв майже сотню матчів. Сергій Кравченко як капітан команди пройшов із "Дніпром-1" усі ліги українського чемпіонату, виходив до півфіналу Кубка України.

 

Поділитися: